OT11?

15. may 2014 at 16:10 | Linhee |  EXO
Dnes ráno jsem si zapla tumblr a vidím něco, co by mě nikdy ve snu nenapadlo. Představte si, když se vám vaše nejoblíbenější skupina rozpadá před očima. Kris podal žádost o zrušení smlouvy s SM. Nemohla jsem tomu uvěřit, přišlo mi to jako další hloupá fáma, přála jsem si aby to byla lež.. Ale novinky se objevily na allkpop.com (český překlad) což je prý údajně důvěryhodný zdroj a ještě k tomu Taův vzkaz na jeho instagramu. Nikdo zatím nezná pravý důvod ani bližší detaily, ale dokážu si představit, proč to Kris mohl udělat.

"Courageously facing every tomorrow to all my dearest, I am still here." - Kris (dnešní Weibo aktualizace)

[140515] Tao přestal sledovat Krise na Instagramu a na Weibo; Luhan, Chanyeol a Lay také přestali sledovat Krise na Instagramu.


[INSTAGRAM] 140515 Tao


,,Cesta je dlouhá, můžeš jít kamkoli, nikdo nemůže rozhodovat za druhé. Pravda je veřejnosti vždy skryta. Možná veřejnost bude stranit menšině, i když pravda nestojí na jejich straně. Pravda je známa pouze těm, kteří si to skutečně prožili - například nám 11 členům, naší společnosti SM a zaměstnancům. Ale dobro a zlo prohodilo obal. Netušíte jaké to je být zrazen a když pak všichni stojí při zrádci. Můžete mít svůj vlastní názor a postoj, ale chci říct, že ohledně toho, co se stalo, máme všichni čisté svědomí. Jestli chce někdo odejít, nemůžeme mu v tom bránit, protože už tu byli tací, kteří se pokusili uniknout a učinili tak i úspěšně. Udržovat to od nás a společnosti v tajemství a nakonec se nevrátit. Spousta lidí má ambice, doufejme, že toho využijí dobře. Trénovali jsme a dřeli jak blázni a pak zjistíme, že se někdo nevrátí. Musíme se připravit na koncert od začátku, pouze s 11 lidmi, je to unavující. EXO, milujeme vás." - zdroj


[INSTAGRAM] 140515 Chanyeol


"Odmeň dobro, potrestej zlo."[INSTAGRAM] 140515 SehunJsem vážně zaskočená, naštvaná, smutná. Podle Taova vzkazu je Kris tím špatným, ale věřím, že SM a její špinavé triky se snaží udělat Krise tím zrádcem. Nutí mě to zamyslet se, jsou to opravdu vzkazy EXO anebo to je práce SM? Co je pravda a co je lež?
Při myšlence, co si prožívají jeho fanoušci a samotní EXO se mi chce brečet. Určitě mnoho z vás se mnou může souhlasit, ale nezapomeňme, že EXO prožívají momentálně těžší chvíle, které si nemůžeme představit. Prosím všechny ostatní fanoušky, podpořte je.
Nedělejme, ale hned uspěchané závěry a prosím nevěřte ničemu na internetu, než oficiálním zdrojům, možná ani těm ne.
Přesto bych chtěla znát váš názor.We love you no matter what, all 12 of you. We are one, right. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 15. may 2014 at 19:34 | React

On mi ten Taův vzkaz příjde spíš jako když ze zoufalství, že se někdo rozhodl odejít a tobě bude chybět, tak si o něm raději říkáš, že je zrádce a že už ho nechceš nikdy vidět. Nebo neudělal nic špatného, ale je to prostě hodně zasáhlo.

2 luczaida luczaida | 15. may 2014 at 20:10 | React

Ničemu nevěřím dokud se opravdu něco nestane

3 beepinka beepinka | Web | 16. may 2014 at 5:41 | React

Jj včera jsme se o tom dozvěděla. Nejsem skalní fanoušek,ale i tak se cítím z toho šíleně :(!!! uvidíme..jak se to vyvrbí..já doufám,že Kris neodejde..:o(

4 beepinka beepinka | Web | 16. may 2014 at 5:42 | React

Určitě se na exo dostaneš!^^ bap byli super =) doufám,že Exo zůstanou pospolu :/!!

5 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 21. may 2014 at 1:12 | React

V skupine na fb, kde sme české a slovenské Exotics (neviem, či si tam tiež) ..sa toto rozoberá už odvtedy, čo sa to stalo. Členovia, ktorí prestali na IG sledovať Krisa tak nespravili sami, ale zo strany SME im boli zobraté mobilné telefóny.. A taktiež správy a všetky posty čo v tej dobe prišli na IG a weibo.. či kde všade, písali oni v mene členov exo ..a nie naši chalani. Čo sa mi fakt uľavilo, lebo by mi bolo ľúto, keby Krisa nejako odsudzovali. Jasné, určite sú nahnevaní.. a príde im nespravodlivé, že im o tom Kris nič nepovedal, ja im rozumiem. Veď sú predsa priatelia a ako rodina, mali by zdielať svoje problémy navzájom.
Veľa informácii sa teraz preberá na internete a nikto nevie, čo je pravda a čo je nie. Pôvodná verzia znie, že Kris podal žalobu kvôli tomu, že nedostal postačujúce finančné ohodnotenie.. aké si všetci pri tých veľkých zárobkoch zaslúžia (tuším že delenie zisku medzi spoločnosťou a skupinami je 70:30) a taktiež že zo strany SME je tu bezohľadnosť voči zdravotným stavom členom skupiny. Sami môžeme vidieť, ako ich SME necháva makať na 120 %, až pokiaľ pomaly nepadnú únavou, neskolabujú alebo sa nejako fyzicky nezrania. Tak je tu teda fáma o tom, že chce Kris zrušiť zmluvu a teraz zostal v Číne kvôli zdravotným problémom v súvislosti s ochorením srdca. To je tak zhruba základ od čoho sa všetko odvíja. Lenže je to celé divné. Dnes som čítala jeden článok, ktorý je vážne zaujímavý a vnáša do tohto prípadu celkom racionálne vysvetlenia..(oplatí sa, prečítať si to - http://do-r-kyungsoo.tumblr.com/post/86182606708/kris ) Keď som si to dnes čítala,  celkom som sa upokojila. A tiež som si uvedomila, ako veľmi som sa nechala ovplyvniť všetkými rumours. Hneď som uverila napr. informácii, že Baek dostal facku za to, že nechcel odovzdať svoj telefón personálu zo SM a klamal, že si ho nechal doma. A takýchto info sa všade šíri veľa a ja fakt netuším, čo mám robiť. Každopádne, už niekoľko dní som z toho emocionálne úplne v prdeli. Som vystresovaná zo skúšok a exo sú vždy takým mojím svetlom na konci tunela.. a proste teraz keď sa toto deje, ..celé zle. Veľmi dúfam, že sa to celé poriadne vyrieši, lebo fakt.. je v tom chaos a ja už som sa vyplakala na roky dopredu..

6 Linhee Linhee | Web | 3. june 2014 at 17:51 | React

[5]: Měla jsem podobnou reakci, doufala jsem v to, že to bylo všechno SM, ale byly to jen iluze, které by mě uspokojily před realitou. Teď radši nevěřím ničemu. Doufám, že ti je lépe. *fandom hug*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama