May 2014

OT11?

15. may 2014 at 16:10 | Linhee |  EXO
Dnes ráno jsem si zapla tumblr a vidím něco, co by mě nikdy ve snu nenapadlo. Představte si, když se vám vaše nejoblíbenější skupina rozpadá před očima. Kris podal žádost o zrušení smlouvy s SM. Nemohla jsem tomu uvěřit, přišlo mi to jako další hloupá fáma, přála jsem si aby to byla lež.. Ale novinky se objevily na allkpop.com (český překlad) což je prý údajně důvěryhodný zdroj a ještě k tomu Taův vzkaz na jeho instagramu. Nikdo zatím nezná pravý důvod ani bližší detaily, ale dokážu si představit, proč to Kris mohl udělat.

"Courageously facing every tomorrow to all my dearest, I am still here." - Kris (dnešní Weibo aktualizace)

[140515] Tao přestal sledovat Krise na Instagramu a na Weibo; Luhan, Chanyeol a Lay také přestali sledovat Krise na Instagramu.


[INSTAGRAM] 140515 Tao


,,Cesta je dlouhá, můžeš jít kamkoli, nikdo nemůže rozhodovat za druhé. Pravda je veřejnosti vždy skryta. Možná veřejnost bude stranit menšině, i když pravda nestojí na jejich straně. Pravda je známa pouze těm, kteří si to skutečně prožili - například nám 11 členům, naší společnosti SM a zaměstnancům. Ale dobro a zlo prohodilo obal. Netušíte jaké to je být zrazen a když pak všichni stojí při zrádci. Můžete mít svůj vlastní názor a postoj, ale chci říct, že ohledně toho, co se stalo, máme všichni čisté svědomí. Jestli chce někdo odejít, nemůžeme mu v tom bránit, protože už tu byli tací, kteří se pokusili uniknout a učinili tak i úspěšně. Udržovat to od nás a společnosti v tajemství a nakonec se nevrátit. Spousta lidí má ambice, doufejme, že toho využijí dobře. Trénovali jsme a dřeli jak blázni a pak zjistíme, že se někdo nevrátí. Musíme se připravit na koncert od začátku, pouze s 11 lidmi, je to unavující. EXO, milujeme vás." - zdroj


[INSTAGRAM] 140515 Chanyeol


"Odmeň dobro, potrestej zlo."[INSTAGRAM] 140515 SehunJsem vážně zaskočená, naštvaná, smutná. Podle Taova vzkazu je Kris tím špatným, ale věřím, že SM a její špinavé triky se snaží udělat Krise tím zrádcem. Nutí mě to zamyslet se, jsou to opravdu vzkazy EXO anebo to je práce SM? Co je pravda a co je lež?
Při myšlence, co si prožívají jeho fanoušci a samotní EXO se mi chce brečet. Určitě mnoho z vás se mnou může souhlasit, ale nezapomeňme, že EXO prožívají momentálně těžší chvíle, které si nemůžeme představit. Prosím všechny ostatní fanoušky, podpořte je.
Nedělejme, ale hned uspěchané závěry a prosím nevěřte ničemu na internetu, než oficiálním zdrojům, možná ani těm ne.
Přesto bych chtěla znát váš názor.We love you no matter what, all 12 of you. We are one, right.
News || Instagram era?

5. may 2014 at 12:23 | Linhee |  EXO
Omlouvám se za delší pauzu, budu se snažit s tím něco udělat. Zatímco jsem byla pryč, dodělávala jsem nový layout a o víkendu jste si mohli všimnout tady na blogu. Chtěla bych se zeptat, jestli se vám zobrazuje v pořádku? Mám s nastavením vždycky potíže :D
Co se týče EXO, novinky se hrnuly jedna za druhou.

1. Kluci na instagramu?
Pamatujete, jak jsem psala, že když už má ten Kris ten Instagram, ostatní členi by si ho měli taky pořídit? O několik dní později si ho založil Luhan, pak se provalil Xiumin a následovně Chanyeol. Je s velkou pravděpodobností, že to jsou opravdu oni, jelikož se s Krisem navzájem followují, haha.

luexolu (luhan) koment na fotce krise.


krisův popisek u jeho fotky.
může mi někdo vysvětlit co to má sakra znamenat? :D

jinak gratulujem krisi k tvým 1 miliónům

*Edit: Sehun, Baekhyun a Tao na Instagramu.

2. Odstartování filmové kariéry
Baekhyun obsazen jako hlavní postava po boku Super Junior Kyuhyuna v SM muzikálu "Singing in The Rain".
Luhan a jeho herecký debut v čínském filmu "20 Again" čínská verze úspěšného korejského filmu "Miss Granny". Hraje vnuka hlavní postavy (v korejské verzi má postava scénku bez trička ohoho)
D.O., Jo In Sung, Gong Hyo Jin a Lee Kwang Soo v dramatu "It's Okay It's Love", vysílá se v červenci.

první předčítání scénáře "It's Okay It's Love"

kyungsoo, aw my god.

3. Chanyeol v SBS Roommate
Včera se odvysílala první epizoda "Roommate" s Chanyeolem a mohli jsme spatřit část EXO koleje, přesněji šatník. Podle nábytku můžu říct, že si žijou pohodlně, I EXPECT A DORM TOUR GUYS.


[ENGSUB] 140504 Roommate - Chanyeol reveals EXO dorm
[ENGSUB] 140504 Roommate - Chanyeol Prank Call
nemůžete jen tak napálit chanyeola tss :D

4. EXO comeback 7. května
Po dlouhém čekání se konečně oznámil EXO comeback a to ve středu 7. května i s mini albem.
I can't ask for more.