April 2014

Pray For South Korea

19. april 2014 at 15:08 | Linhee |  Mix
image

Neštěstí, které začalo 16. Dubna na ostrově Jindo, kde se trajekt Sewol začal potápět s 476 lidmi, většina byli studenti. S aktuálním počtem 87 mrtvých, 174 zachráněných a 215 pohřešovaných.
Co to znamená pro K-pop komunitu? Plány hvězd, televizních pořadů a akce byli odloženy na dobu neurčitou a to platí i pro Exo-K (Exo-M pokračují v aktivitách v Číně) a ostatní umělce, kteří měli mít v blízké době comeback.
Atmosféra v Jižní Koreji je pochmurná a celý národ truchlí, přesto se někteří fanoušci zlobí za odložené comebacky a stydím se, že sdílím s takovými ignoranty moji oblíbenou skupinu. Naopak, co mě zahřálo u srdce je, že fanoušci různých skupin darují trpícím rodinám plastové hrníčky, instantní kávy, čaje a podobné potřeby.

Co se týče blížících se Luhanových narozenin, byla vyslána zpráva oficiálních zdrojů.
,,Vezměte prosím na vědomí, že s ohledem na katastrofu trajektu Sewol, je velmi vhodné, aby všichni fanoušci dbali na stanovenou radu a zdrželi se trendování tagů související k bližícím narozeninám Luhana. Není to jen kvůli respektu k trpícím a veřejnosti korejského národa, ale také z důvodu některých, kteří se odmítají řídit zdvořilé rady, aby ochránila Luhana před případné negativní vůle ostatních, které by vyplývalo z našich nezodpovědných jednání.
Mějte prosím na paměti, že to není o nás a po čem toužíme. Situace po ruce je jaká je, a přesto, že vám chybí potřebný soucit, jako fanoušci bychom si měli uvědomit důsledky našich činů na ty, které podporujeme. Proto, prosím zdržte se výše uvedených činností, vzhledem k tragické situaci. Můžeme ukázat svou lásku Luhanovi v jiných, stejně důstojných a milujících způsobech.
Opět chceme vyjádřit naši upřímnou soustrast rodinám obětí a předat naše modlitby pro bezpečné vysvobození všech pohřešovaných. "

Pray For South Korea.News || Happy birthday to our Yehet!

12. april 2014 at 15:37 | Linhee |  EXO
Z Anglie a Francie jsem se vrátila celá a zdravá, teda z části. Po zájezdu jsem padla únavou rovnou do postele a snažila se odpočívat celých pět dnů a zvládat písemky jednu za druhou. Dokážete si představit, kolik písemek jsem zmrvila. A naneštěstí a hlavně kvůli mé stupiditě jsem zapomněla tašku s notebookem v autě u rodiny, ve které jsem bydlela, takže jsem vlastně bez notebooku a cestovka zařizuje, aby se mi vrátil co nejrychleji. Článek ohledně mého zájezdu napíšu až se mi notebook vrátí. Příjemným překvapením, které mě čekalo tento náročný týden byli EXO. Doslova se na nás fanoušky hrnuly novinky.

1. Chtěla bych začít dneškem, kdy se jeden Yehet narodil.
Dneska je den, kdy se před dvaceti lety narodil Oh Sehun, tanečník, rapper a nejmladší z EXO. Přeju naší nejmladší princezně hodně úspěchů, lásky a hlavně to zdraví. Nemůžu uvěřit, že ti je 20, když sis před osmi lety psal deníček, jak chutné je mléko s 8 gramy tuku, tvoje trendující fráze Yehet, Ohorat, Yahat a tvoje láska pro tvé starší členy, kdy je jednu dobu šikanuješ a jindy se za ně modlíš každý den. We love you, our precious maknae. Happy 20th Birthday Oh Sehun.2. EXO Comeback "Overdose"
Zvěsti o tom, že kluci budou mít comeback v první polovině tohoto roku se oficiálně potvrdily. Minulý týden se teaser fotky kluků ukázaly veřejnosti a včera konečně byl zveřejněn teaser pro jejich nové MV "Overdose", které uvidíme 15. dubna, kdy bude probíhat také EXO Showcase. EXO budou tentokrát rozděleni na Exo-K a Exo-K jako u "Mama" éry.
Ovšem uniklo "Overdose" dance practice video i s celou verzi písně, které nikdo neměl zatím spatřit. Snažila jsem se na to nekoukat, ale zvědavost mě přemohla. Nechci ho sem dávat a zkazit vám moment překvapení. Musím jen dodat, že písnička i choreografie je úžasná. A co by to byl za comeback bez žádného leaked videa :D


3. XOXO EXO
Nejnovější EXO show, která se bude vysílat 18. Dubna na Mnet v 22:10 korejského času. Aww yiss, more EXO (awkward moments) !


Xiumin na konci :D

4. EXO's second anniversary
Děkujeme za všechnu radost, smích a slzy, které jste nám přinesli do života. Šťastné 2 roky, EXO.
Osmého Dubna kluci oslavili druhé výročí EXO a jsem ráda, že jsem mohla být u toho, tak docela, heh (zamořená v učebnicích)


5. Kris na Instagramu
Galaxy hyung si pořídil jako první z chlapců instagram a abych pravdu řekla, čekala jsem, že to bude Tao a jeho selfie zkušenosti. Doufám, že si ostatní taky pořídí insta :D


6. Uvítací párty v Japonsku "Hello", první stříbrný oceán.

(Weibo) 140411 Tao si změnil DP

Nádherné, viďte. Rádá bych byla jednou jeho součástí. Znamená to, že oficiální barva EXO je stříbrná? :)


Snad jsem shrnula všechny novinky, mějte se
xoxo.