March 2014

London and Paris, Here I come!

30. march 2014 at 21:52 | Linhee |  Diary
Omlouvám se za moji neaktivitu, za tu minulou i za tu budoucí, protože zítra jedu se školou do Londýna a Paříže. Jedeme na týden, takže se vracím v Neděli. Určitě tu potom přidám článek, jak jsem se vlastně měla. Není to moje první návštěva Londýna a Paříže, tak snad moje zkušenosti budou užitečné :D
Jedeme autobusem a mám strach, že mi bude celou jízdu špatně, jelikož mám slabý žaludek a už z vůně auta se mi dělá špatně. Minulou jízdu jsem blila celou cestu tam.. Ať při mě stojí Kinedril.

Takže se tu mějte a za týden znova ;)

160309 Baekhyun got angry?

17. march 2014 at 17:09 | Linhee |  EXO

140309 Před SM budovou dostal údajně Suho facku od fanynky, která také upozornila Baekhyuna, že mu něco upadlo, ale přitom to byla lež, aby měly možnost si ho víckrát vyfotit. Baekhyun se naštval. Baekhyun byl naštvaný. Na své vlastní fanynky. A ony se mu smály.
Nevím sice, jestli je to 100% pravda s tou fackou (mohl si skrývat obličej před akné nebo oteklým obličejem) a s tou lží, ale něco Baekhyuna naštvalo a je pravděpodobé, že to byly fanynky. Jsem trochu zmatená ohledně tohohle incidentu, jelikož se všude tvrdí jiné informace a nevím čemu mám věřit.

Co si o tom myslíte vy?


JJCC MV/teaser

15. march 2014 at 22:16 | Linhee |  Mix
Jackie Chan debutuje novou chlapeckou skupinu? Zní to dost nezvykle, ale je to tak. Včera 14. března se zveřejnil teaser na jeho novou skupinu JJCC. Skupina se skládá ze čtyř Korejců SimBa, E.co, EDDY, San-Chong a Číno-Australana Prince Mak.


Celé MV můžeme vidět 20. března!

Jejich debut vypadá slibně, nemyslíte?


Spring I Love You Best

8. march 2014 at 22:11 | Linhee |  Mix

Jaro se pomalu blíží a poslední dobou se i ukázalo na mých náladách, cítím se mnohem aktivnější ^^ Rozhodla jsem se upravit design a titulek je název jeden z mých nejoblíbenějších písní "Spring I Love You Best" od Big Baby Driver. Její písně jsou známé přes různé drama OSTy a jsou nádherné, klidné a snové. Přesto, že je korejka jsou nazpívané v angličtině.


P.S. Jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží tenhle design.
xoxo.