February 2014

my girl crushes

28. february 2014 at 10:21 | Linhee |  I like
Oproti Luhankovi mám i ženské idoly, ke kterým přihlížím. Něco jako moje vysněné starší sestry, haha.

1) Nana / Im Jinah (After School)

Abyh pravdu řekla, tak After School moc neznám, ale upoutala na mě pozornost zrovna ona. Její vzhled je čímsi odlišný, mnoho slečen z korejského hudebního průmyslu vypadají podobně, roztomilé, velké oči a tak dále, ale Nana má výrazné rysy. I přes její plastiku si myslím, že je fakt hezká. She is just so cool and chic.


2) Shin Min Ah

Krásná a talentovaná herečka, kterou jsem poznala v kdrama "My girlfriend is a gumiho", od té doby jsem si jí zamilovala a chovím k ní veliký respekt. Mrzí mě, že o ní neslyším tak často jako dříve.


3) Sui He

Modelka pocházející z Číny. Jelikož se zajímám i o módu a všeho kolem, aspoň jedna modelka tu nesmí chybět a Sui He je mým módním idolem, miluju její styl oblékání. S její elegancí, nevinností a andělským úsměvem se stala světoznámou úspěšnou modelkou.

4) Yuna Kim

No, mnoho z vás už to určitě tuší, takže to nemusí být novinkou. Kim Yuna, jihokorejská krasobruslařka, olympijská vítězka vancouverských her a dvojnásobná mistryně světa. Poznala jsem ji přes k-pop, je to sice divné,sport a kpop mají k sobě hodně daleko, ale Kim Yuna je v Koreji vážně populární, že se přes různé reklamy a různých propagací dostala i ke zpívání písniček. Yuna je jako poklad Koreje a jí ji propadla také. Ale je to její povaha, která okouzlila tisíce lidí.

5) Chen Estelle
Estelle je začínající 15-tiletá ELITE modelka z Francie, není nijak slavná, jen ji sleduju na instagramu a i přesto, že jí svým způsobem vůbec neznám, je mi velmi sympatická a líbí se mi její styl. Určitě si myslím, že to v modelingu daleko dotáhne.

Těchto 5 dam a slečen jsou mýmy vzory a co vy, také máte dámské vzory?OTP; Keo

24. february 2014 at 17:54 | Linhee |  I like

Můj čerstvě zrozený OTP Ken+Leo=Keo (VIXX), hahaha. I hate you both (by hate I mean love so much that it's destroying me, ugh).

O Kenovi jsem si myslela, že je vážný muž, ale jak moc jsem se mýlila. Ken je ten typ člověka, který semtam plácne ty nejtrapnější vtipy, co můžou existovat a přesto jsou v jeho podání vtipné. Je hodně upovídaný, hyperaktivní a rozesměje doslova každého. I Lea. No toho spíše nasere, ale k tomu se vrátím hned za chvilku. Rád napodobuje, cokoli co mu přijde vhod, od komára po samotné VIXX. Také se v něm skrývá Kenjumma a milión dalších osob. Shrnu ho v jednom gifu.

Leo je naprostým opakem Kena, tichý, stydlivý. Většinu času má svůj poker face, ale když se usměje, tak je to jedinečný moment. Může působit trochu chladně a bez emocí, ale ve skutečnosti je moc roztomilý, jen to nedává najevo.

No a teď k těm dvoum. Jejich přátelství "Miluju tě nenávidím." je tak vtipné a roztomilé zároveň a právě tohle se mi strašně líbí. Když Leo týrá chudáka Kena (a všechny ostatní). Hahaha.

Winter Olympics 2014; Figure skating

21. february 2014 at 14:46 | Linhee |  Mix

Karolina Kostner, Adelina Sotnikova, Yuna Kim

Dívala jsem se včera na Zimní olympijské hry, přesněji na ženské krasobruslení. Já na koukání sportů moc nejsem, ale krasobruslení mi přijde jako nádherná podívaná a k tomu Kim Yunu jsem si nemohla nechat ujít, jsem totiž její velká fanynka.

Adelina Sotnikova, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná jízda
Kim Yuna, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná Jízda
Karolina Kostner, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná jízda

Všechny slečny odjezdili s mým velkým respektem a teď mi dovolte si pospazzovat ohledně Yuny. Kim Yuna odjezdila krásně, bez žádných chyb, její vystoupení bylo nádherné, plné emocí jako vždycky. Neříká se jí pro nic za nic Queen Yuna. Opravdu jsem doufala v její další vítězství, ale dostala stříbro a opravdu mě to překvapilo.
Vyhrála Ruska Adelina Sotnikova, vítězka si určitě zaslouží ocenění, ale podle mého názoru to na zlato nestačilo. Vzhledem k bezchybnému vystoupení Yuny, udělala chybu v jednom skoku, její jízda nebyla tak zajímavá a její minulé skore 173.30 (prosinec, 2013) s nynějším 224.59 (Únor, 2014) a to je fyzicky/psychicky nemožné se zlepšit za tak krátkou dobu, tak fakt nevím, jak mohla vyhrát. Moje teorie je, že jí ruští porotci připočetli body za její národnost a okradli takhle Kim Yunu o zlato. Možná zním teď hodně dětinsky a jen se zastávám Yuny, ale ráda bych přiznala, že Adelina byla lepší, ale to není pravda.
Vážně jsem teď zklamaná. Už jsem si stihla postěžovat na tumblru a twitteru, takže někdo z vás to mohl postřehnout.

"Russia may have given a gold medal to Sotnikova but the rest of the world has given it to Yuna Kim." -@ChocopieK on Twitter

Myslím, že většina Korejců v tuto dobu zuří a Rusové asi zapomínají, že příští zimní olympijské hry jsou v Koreji.. :D
Naopak příjemným překvapením byl vítěz mužské kategorie, Yuzuru Hanyu. Talentovaný 19-tiletý chlapec pocházející z Japonska, který po jeho vystoupení zamordoval tumblr a stal se dost populárním :D Ani se nedivím, je talentovaný a strašně moc roztomilý, haha. Druhé místo padlo Patricku Chanovi a třetí místo obdržel Denis Ten. Congratulations! ^^

Yuzuru Hanyu, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná jízda
Patrick Chan, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná jízda
Denis Ten, 2014 Sochi olympiáda | krátký program | volná jízda
(videa doplním průběžně)Let's Eat

15. february 2014 at 17:02 | Linhee |  Recenze


Jméno: Let's Eat
Žánr: Komedie
Epizody: 16
Vysílání: Čtvrtek 23:00


Představte si, že jste rozvedená žena, je vám přes třicet, pracujete v kanceláři, kde vás nadřízený neustále šikanuje a vaším jediným společníkem je pes. A když už toho máte po krk, vaším jediným únikem je jídlo.
A co sousedi? Labužník, který lže kdykoliv je mu libo a otravná, vlezlá, optimistická holka. Aby toho nebylo málo, ve vašem sousedství se odehrávají vraždy a po kriminálníkovi ani stopy.
Takový je život nešťastné Lee Soo Kyung.


I přesto, že tohle drama může klamat díky názvu, má opravdu slušný děj. Je velmi oddechující, vtipné a ty zcény s jídlem jsou prostě neodolatelné, doporučuju si něco dát před tím než se začnete dívat, haha.
V drama hraje Dojoon z BEAST a herečka So Hee, kterou můžete znát z MV "Wolf drama ver."- EXO.


Jen se na ně koukněte.
Which K-pop Idol is My Perfect Valentine?

14. february 2014 at 7:52 | Linhee |  Mix
Jsem zpátky, po týdením teroru ve škole a vystoupení, konečně mám pokoj od všeho. Teda ještě přežít dnešní písemku, ale klavírní vystoupení jsem slušně odehrála včera. Čekejte nával článků a komentářů, protože až se vrátím ze školy, hned vás půjdu navštívit!
No tak tedy dneska je ten Valentýn, že jo. Abych se přiznala, tak ten je mi celkem ukradený a ty čokoládové slevy jsou asi nejlepší, takže dneska si hezky po škole koupím jednu velkou bonboniéru jen pro sebe, haha. Zkusila jsem si jeden kvíz na allkpop.com (ikdyž tu stránku moc nemusím, ohledně toho incidentu s Ailee..) a tadá! Vyšel mi L/Myungsoo z Infinite ^^


Jak slavíte Valentýna Vy? Kdo vyšel vám?^^BTS - Boy In Luv

14. february 2014 at 7:34 | Linhee |  Mix
Tak BTS předevčírem zveřejnilo nové MV a podle mého názoru je to pecka! Nemusím vám zmiňovat, jak moc zbožňuju uniformy, že ne. Moc se mi líbí ta písnička, chytlavá, energetická, už mi docházely písničky :D A při té představě, že je tam jednomu o rok víc než já, no wow, nedokázala bych si sebe představit na pódiu nebo tak.
Budu BTS odteď věnovat více pozornosti, co říkáte na jejich nové MV vy?


why

3. february 2014 at 12:08 | Linhee |  EXO
co k tomu říct.


LUHAN BEZ SAKA, LUHAN B E Z S A K A


140203 Beijing letiště

image


Fanynky křičely po Luhanovi aby zvedl hlavu, Luhan odpověděl "Stydím se~"


V autobuse se fanynka chytila Luhanového rukávu a Luhan ji řekl "Drž se pevně, nespadni"


I HATE YOU SO FUCKING MUCH IT HURTS ME MENTALLY AND PHYSICALLY PLEASE STOP I CAN'T EVEN UGH STOP PLS CAN I JUST DIE OKAY BYE.