exo haters

27. january 2014 at 12:15 | Linhee |  EXO

Možná se asi ptáte, o čem zase inteligentním tento článek bude. Nu, asi vás dneska zklamu, ale ode mě se poslední dobou dočkáte hodně inteligentních článků.

tohle je prostě nejlepší , hahahahaaaa

Včera večer jsem si prohlížela stránku skupinu na facebooku a dost mě zarazilo, kolik negativních názorů bylo prohlášeno o EXO. Vůbec by mě nenapadlo, že by byl nějaký důvod k nenávisti a normálně tam vidím jak se B.A.P. fanoušci s EXO fanoušky hádaj jak o život. Dokonce i můj brácha prohlásil něco, co by se dalo formulovat jako "Teď hodně poslouchají EXO mokré třináctky, jako tady ségra." Jako ehm.. Ale bylo to myšleno jako vtip, dyť můj brašin je sám poslouchá lol, takže I forgive you bro. Ale furt se mě to dotklo.
A nejenom tady u nás, ale i všude jinde vidím urážky, jak jsou populární jen kvůli toho, že patří k SM, kvůli jejich vzhledu, že si nezaslouží jediné ocenění a kecy, kecy, kecy. Tahle dětinská slova by se neměla říkat o žádném idolovi. Mimo to, dostat se do SM je dlouhý proces. Musíte se dostat přes 3 konkurzy, což je soutěž sama o sobě a musí ve vás něco být, aby si vás SM vůbec všimlo. A úplně jiné téma je debut, například Suho trénoval 7 let, než oddebutoval. A pak tu přijde nějakej vypatlanej spratek a prohlásí takovou urážku o skupině o které ví veliké houby.
"Jsou přeceňovaní", no abych na chvíli vypla svoji fanynkovskou stránku a přepla na objektivní pohled jiných lidí. Zčásti to pravda je, ale nejenom oni, mnoho skupin jsou přeceňovaných a přesto se jim nedostává tolik nenávisti jako k EXO. Jsou snad lidi otráveni jak moc populární jsou? Jak je SM cpe všude kam se podíváte? Vyhrávají všechny ceny? Ne, že by měli na výběr, tak jim to přejte.
A dalším důvodem jsou Exotics (ještě nemáme oficiální jméno, ale prozatím použijme tento termín). Hodně lidí znechucují EXO fanoušci, což na druhou stranu chápu. Nenadarmo se nám říká nejdivnější fandom, tak se koukněte na mě. Někde jsem četla, že nás vnímají jako arogantní, namyšlené, příliš sebejisté fanynky, které bashují všechny skupiny, aby se naši kluci cítili co nejlépe. Pak tu máme sasaengs, kteří fandomu vůbec nepomáhají. Někdy opravdu miluju svůj fandom, ale někdy se za některé stydím. Ale prosím neházejte všechny do jednoho pytle.
Jako fanynku mě to dost mrzí, ale taky mě to dost baví, haha. Vůbec netuší, o co přicházejí. Teda je lepší se vyhýbat EXO velkým obloukem, ale to stranou. :D
A shrnutí odpovědi by byla asi more fame, more hate.


image
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 beepinka beepinka | Web | 27. january 2014 at 18:56 | React

Tohle mě tak mrzí. T.T nechápu,proč mají lidi zapotřebí šířit všude kolem tolik nenávisti. Zvlášť když tu skupinu třeba ani neznají pořádně. Ať si každý všímá toho,co má rád..takže svých oblíbených skupin,fandomů...Nemusí přece hned hejtovat všude možně. Pak jsou z toho hádky mezi fandomy a k čemu to jako je. Když se mi ta skupina nelíbí,tak ji nepodporuji,neposlouchám,nehejtuji. Klidně vyjádřím svůj názor,ale v nějaké rozumné slušné míře. Nechápu ty lidi O.o je to děs -.-"

2 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 29. january 2014 at 19:42 | React

Minule som akurát na fb otvorila stránku "priznania k-poperov" a tam som našla podobné príspevky o tom, ako si EXO nezaslúžia ocenenia, ktoré dostanú...že sú tu iné skupiny, ktoré si ich zaslúžia viac. Bože, ja keď čítam takéto sračky (hejty), tak sa mi normálne dvíha krvný tlak a mám chuť niečo rozbiť ._. .. Ľudia, ktorí píšu takéto veci, si nevidia asi ďalej od nosa. Je to vrchol ich prízemnosti a úbohosti. V podstate je mi tých ľudí ľúto, lebo ich život musí stáť pravdepodobne dosť za prd, keď nemajú na práci nič lepšie, ako vysedávať za počítačom a písať takéto hejty. Všetkým by som hlavy obúchala o stenu. Aghh, neskutočne ma to vie vytočiť.
Iste že SM zaručuje cestu ku sláve, ale preboha..nič nie je zadarmo. EXO sa nadreli.. Jasné, že makajú aj iné skupiny, ale rovnako tak aj chalani z EXO. Snažia sa, aby boli stále lepší, aby zo seba vydali maximum. Je to partia skvelých chalanov. Keby ich ľudia aspoň trochu poznali a nemali by sprosté predsudky, ktoré ani nie sú z nich hláv,  tak by pochopili, že to čo píšu..vôbec nie je pravda..
Ja si myslím, že EXO fandom je skvelý. Samozrejme, pokiaľ sem nerátam niektoré fanatické, šialené, kórejské fans, ktoré už nevedia, čo by od radosti robili -.- .. Všetkých Exotics čo poznám, sú crazy ľudia a úplne v pohode. EXO sú naši magori, ktorí nám ničia životy a my ich za to milujeme.. :D

3 Polly Polly | Web | 30. january 2014 at 11:57 | React

nikdy nepochopim ludi, co pisu negativne nazory na skupiny, ktore maju ini ludia radi...poznam more spevakov, ktorych nemusim, ale akurat tak doma o nich pokrakam, ale nikomu ich verejne neznechucujem...

4 Choi Mari Choi Mari | Web | 1. february 2014 at 9:12 | React

Já chápu, že jich je všude moc, ale nechápu tu nenávist. Hodně se mi nelíbí, když si někdo myslí, že jsou slavní jen kvůli vzhledu. Dotklo se mě to už dřív u Rena z Nu'est. O něm si spousta lidí myslí, že nemá žádný talent a ve skupině je jen proto, jak vypadá.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama