EXO Intro Dubstep

6. january 2014 at 18:08 | Linhee |  EXO


Uff, tak po hodinovém šprtání si dávám pauzu a rozhodně tu nesmí chybět nové EXO taneční/intro video. Pro začátek vám chci říct, že je leden a všichni víme co to znamená z hlediska školského období.. TESTY, PÍSEMKY, ZKOUŠENÍ, HRŮZA DEPRESE, STRESY, KRUHY POD OČIMA, SMRT, POHŘEB. ME NO LIKEY. No takže abych to shrnula, nebudu tak "aktivní" jako jsem bývala do téhle doby a nebudu moci číst vaše úžasné bločky. (◡﹏◡✿) Ale jakmile to terorizování skončí budu zase zpátky a hodně štěstí vám ostatním s písemkami, you can do it darlings. (ノ◕ヮ◕)ノ〜♥ Here have some love~

No a teď k tomu supr čupr videu. Intro jste mohli vidět z Gayo Daejun 2013. Nevím proč, ale moc se mi líbí začátek songu a jak tam Chanyeol "osahává" Kaie, no whoa boys, that's so hot. (*≧∇≦*) Všichni víme, že Chanyeol je Kaiův fanoušek číslo 1, takže si to náramně užíval, haha, ráda bych byla na jeho místě.. ehm. A když tak koukám, tak Krise šoupli dopředu ,a dokonce mu to i šlo, jako fakt fakt šlo, surprise. Ale popravdě jsem zezačátku nemohla spustit oči z Jongina a teď si to musím přehrát znovu jen kvůli každému jednotlivému členovi. ლ(́◉◞౪◟◉‵ლ) Taky jsem si všimla, že tohle video bude starší, asi z léta, protože kluci mají stejné oblečení jako z Growl dance practice. Zním moc jako sasaeng? (^^;)

Myslím, že bych se měla vrátit ke svému sešitu, zatím. ಥ^ಥ
 

1 person judged this article.

Comments

1 beepinka beepinka | Web | 6. january 2014 at 19:56 | React

Dobré to je *-* já se v nich ještě moc nevyznám,ale už jsem se je učila,tak třeba se mi to jednou povede ;D ...jo jak ho osahával..pěkné *-* !!:D já teď taky nejsem aktivní,jelikož toho mám ve škole fakt dost..no prostě přesně jsi to vystihla :D!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama