January 2014

happy new lunar year guys!

31. january 2014 at 10:56 | Linhee |  Diary
EXO - 140131 EXO manažer Yongmi Noh sdílel fotku na twitter "Happy Lunar New Year!!"

A já vám taky přeju šťastný nový lunární rok, ať vás provází hlavně to zdraví, štěstí a mnoho úspěchu po celý rok! Věřím, že v Česku ho neslavíte, ale u nás v Asii je hodně důležitý a připravujeme se na něj celý rok. Omlouvám se, že jsem se neozvala už včera, ale byla jsem opravdu unavená a pomáhala jsem během oslavy.


Tao a znaková řeč

27. january 2014 at 14:19 | Linhee |  EXO
Tao umí znakovou řeč. Už před debutem, má velmi blízkého hluchoněmého přítele a tak se naučil znakovou reč k snadnější komunikaci. Přestože mu SM dala jen několik volných dnů, navštívil svého kamaráda, když se vrcel do Qingdao. Vzpomínáte si na "Sailor Moon" pózu, kterou EXO (hlavně Sehun) často dělávají? Tohle gesto bylo naučeno od Taa a má hlubší význam, než si myslíte. Ve znakové řeči, zmiňované gesto znamená "Miluji tě".
No není to ta nejsladší věc?

image
Tao se svým kamarádem ^^

imageSehunova oblíbená póza

imageexo haters

27. january 2014 at 12:15 | Linhee |  EXO

Možná se asi ptáte, o čem zase inteligentním tento článek bude. Nu, asi vás dneska zklamu, ale ode mě se poslední dobou dočkáte hodně inteligentních článků.

tohle je prostě nejlepší , hahahahaaaa

Včera večer jsem si prohlížela stránku skupinu na facebooku a dost mě zarazilo, kolik negativních názorů bylo prohlášeno o EXO. Vůbec by mě nenapadlo, že by byl nějaký důvod k nenávisti a normálně tam vidím jak se B.A.P. fanoušci s EXO fanoušky hádaj jak o život. Dokonce i můj brácha prohlásil něco, co by se dalo formulovat jako "Teď hodně poslouchají EXO mokré třináctky, jako tady ségra." Jako ehm.. Ale bylo to myšleno jako vtip, dyť můj brašin je sám poslouchá lol, takže I forgive you bro. Ale furt se mě to dotklo.
A nejenom tady u nás, ale i všude jinde vidím urážky, jak jsou populární jen kvůli toho, že patří k SM, kvůli jejich vzhledu, že si nezaslouží jediné ocenění a kecy, kecy, kecy. Tahle dětinská slova by se neměla říkat o žádném idolovi. Mimo to, dostat se do SM je dlouhý proces. Musíte se dostat přes 3 konkurzy, což je soutěž sama o sobě a musí ve vás něco být, aby si vás SM vůbec všimlo. A úplně jiné téma je debut, například Suho trénoval 7 let, než oddebutoval. A pak tu přijde nějakej vypatlanej spratek a prohlásí takovou urážku o skupině o které ví veliké houby.
"Jsou přeceňovaní", no abych na chvíli vypla svoji fanynkovskou stránku a přepla na objektivní pohled jiných lidí. Zčásti to pravda je, ale nejenom oni, mnoho skupin jsou přeceňovaných a přesto se jim nedostává tolik nenávisti jako k EXO. Jsou snad lidi otráveni jak moc populární jsou? Jak je SM cpe všude kam se podíváte? Vyhrávají všechny ceny? Ne, že by měli na výběr, tak jim to přejte.
A dalším důvodem jsou Exotics (ještě nemáme oficiální jméno, ale prozatím použijme tento termín). Hodně lidí znechucují EXO fanoušci, což na druhou stranu chápu. Nenadarmo se nám říká nejdivnější fandom, tak se koukněte na mě. Někde jsem četla, že nás vnímají jako arogantní, namyšlené, příliš sebejisté fanynky, které bashují všechny skupiny, aby se naši kluci cítili co nejlépe. Pak tu máme sasaengs, kteří fandomu vůbec nepomáhají. Někdy opravdu miluju svůj fandom, ale někdy se za některé stydím. Ale prosím neházejte všechny do jednoho pytle.
Jako fanynku mě to dost mrzí, ale taky mě to dost baví, haha. Vůbec netuší, o co přicházejí. Teda je lepší se vyhýbat EXO velkým obloukem, ale to stranou. :D
A shrnutí odpovědi by byla asi more fame, more hate.


image

průvodce pro začátečníky exo | část 2.

23. january 2014 at 20:15 | Linhee |  EXO
Napsala bych k tomu více, ale to plátno je fakt malinké, haha. Fakt to nemusíte číst... :D

klikněte na obrázek pro větší rozlišení


Get well Jongdae

23. january 2014 at 13:07 | Linhee |  EXO

Možná mnoho z vás to neví, ale momentálně náš Chen Chen je nemocný, což odpovídá tomu, proč nosí masku. Tím, že Jongdae je v Exo M, má promoce a plány i v Číně. Takže neustálé cestování z Číny do Koreje a naopak, mu moc zdraví nepomáhají. Někteří fanoušci z Číny říkají, že Jongdae musel být asistovaný po jejich vystoupení a někteří zase, že se vyptával po lécích.

Protože to teď určitě nemá lehké a udělal toho pro nás spostu, fanoušci se rozhodli trendovat na twitteru #GetwellJongdae. Není to sice nějak nápomocné, ale je to asi všechno, co my jako fanoušci můžeme udělat.

Thanks for working hard all year Kim Jongdae. Take care of your health first alright? Love you! Get better soon funky chenchen.

chabý překlad z tumblr.

průvodce pro začátečníky exo

19. january 2014 at 14:08 | Linhee |  EXO
I know, I'm so sorry guys. Věnováno beepince a všem ostatním, užijte si to.. :D

klikněte na obrázek pro větší rozlišení

zitao's weibo mistake lol

16. january 2014 at 21:36 | Linhee |  EXO
Náš milovaný Tao omylem sdílel odkaz na stáhnutý soubor na Weibo (něco jako facebook), audio s názvem ,,Huang Zitaovo sténání.mp3" Pak ho rychle smazal.

image

Tao později okomentoval: "Jen mi ujela ruka..."

image


O pár minut později aktualizoval svůj profil: "Nebuďte takoví, pane bože.. Jak můžete... Nehoda."

image
Link na audio, pokud by vás zajímalo Taovo sténání/:)


Já prostě nemůžu hahahahaaaa. He is so dumb i swear to god. Přistihli jsme tě Tao, no lol. Hahahahahaaa.

140116 Golden Disk Awards EXO

16. january 2014 at 21:03 | Linhee |  EXO
Zkouškový období mi ještě neskončilo a zatím jsem písemky zvládla na jedničky a dvojky a dávám si pauzu ^^ Změnila jsem layout, jak se vám líbí? A co škola, zvládáte to? :D Ještě jeden týden, stay strong!


GDA opening

Mirotic + Sorry Sorry

Wow wow wow. Moc se mi líbí, když kpop skupiny zpívají písničky od jiných kpopových skupin. Kluci konečně zpívali LIVE bez playbacku a bylo to výborné a Luhanek je tak cute achjo. Zbožňuju Sehunovy vlasy, moc se mi líbí taková krémová blond, looks so soft and fluffy. Taokris moment ke konci Mirotic, gaaaay. Blahopřeji k jejich třetímu ocenění Disk Daesang!


EXO Intro Dubstep

6. january 2014 at 18:08 | Linhee |  EXO


Uff, tak po hodinovém šprtání si dávám pauzu a rozhodně tu nesmí chybět nové EXO taneční/intro video. Pro začátek vám chci říct, že je leden a všichni víme co to znamená z hlediska školského období.. TESTY, PÍSEMKY, ZKOUŠENÍ, HRŮZA DEPRESE, STRESY, KRUHY POD OČIMA, SMRT, POHŘEB. ME NO LIKEY. No takže abych to shrnula, nebudu tak "aktivní" jako jsem bývala do téhle doby a nebudu moci číst vaše úžasné bločky. (◡﹏◡✿) Ale jakmile to terorizování skončí budu zase zpátky a hodně štěstí vám ostatním s písemkami, you can do it darlings. (ノ◕ヮ◕)ノ〜♥ Here have some love~

No a teď k tomu supr čupr videu. Intro jste mohli vidět z Gayo Daejun 2013. Nevím proč, ale moc se mi líbí začátek songu a jak tam Chanyeol "osahává" Kaie, no whoa boys, that's so hot. (*≧∇≦*) Všichni víme, že Chanyeol je Kaiův fanoušek číslo 1, takže si to náramně užíval, haha, ráda bych byla na jeho místě.. ehm. A když tak koukám, tak Krise šoupli dopředu ,a dokonce mu to i šlo, jako fakt fakt šlo, surprise. Ale popravdě jsem zezačátku nemohla spustit oči z Jongina a teď si to musím přehrát znovu jen kvůli každému jednotlivému členovi. ლ(́◉◞౪◟◉‵ლ) Taky jsem si všimla, že tohle video bude starší, asi z léta, protože kluci mají stejné oblečení jako z Growl dance practice. Zním moc jako sasaeng? (^^;)

Myslím, že bych se měla vrátit ke svému sešitu, zatím. ಥ^ಥ

Best Kdrama of 2013

3. january 2014 at 19:32 | Linhee |  Recenze
Jelikož asi víte, že žiju nejen kpopem, ale mám poněkud slabost i pro kdrama, rozhodla jsem se vám napsat něco o nejlepších kouskách tohoto roku. Založeno podle mého názoru :) Půjdeme tedy od nejstaršího po nejnovější.
That Winter, The Wind Blows
Žánr: Melodrama, Romantický
Epizody: 16

Příběh o muži a slepé ženě, kteří nevěří na lásku. Oh Soo je sirotek zdrcený žalem po své zesnulé první lásce, vede svůj život jako těžký gambler. Oh Young je osamělá dědička, která se snaží postarat se o ostatní a o sebe, i přes její velký handicap. Oba se dozví pravý smysl lásky po jejich setkání.

Názor: Velice pěkné drama. Smutné, ale pěkné. Má to originální, zvláštní příběh. Konec mě trochu šokoval, ale uspokojil. Hraje zde Eunji z A Pink.Teaser: