EXO for MTV EMA

10. november 2013 at 13:35 | Linhee |  EXO
EXO bylo nominováno do mnoha kotegorií MTV EMA, a v kategorii Best Worldwide Act se dostali až do finále. Soutěží s interprety jako jsou One Direction a Justin Bieber. Dobrá zpráva je, že cena se rozhoduje podle počtu hlasů fanoušků, ale hlasování na stránkách nedávno skončilo (pokud máte někdo twitter, můžete tweetnout #EMAzing EXO, počítá se do hlasování) a dneska se vysílá živě ve 21:00 i na českém kanálu MTV, jak to všechno dopadlo.
Jsem moc hrdá na Exo a hlavně na nás, fanoušky, co si mohly zadky uhlasovat! :D

Fotka Krise a Suha jak odlétají, budou reprezentovat EXO a Ásii na MTV EMA^^

Připravuju se na rasistické reakce okolí, protože jistě víte co se stalo, když SNSD vyhrálo Youtube awards v kategorii Video of the Year. Komentáře typu, proč to vyhráli asiatky, když to měl vyhrát Bieber, ať se Tifanny vrátí do své rodné země apod.. Kdyby se Beliebři a Directioneři začali navážet do EXO a do nás, tak je můžeme předat sasaengs, haha, aspoň jednou budou užiteční.
Kdyby to EXO vyhrálo, tak se těším na jejich proslov, hhaha, Suho bude určitě brečet, zatímco Kris bude mluvit svou Ghetto angličtinou :D Mnoho lidí pozná EXO, už teďka přibývají nový fanoušci (Directioneři,Beliebři,..). Dokonce i moje kamarádka, která o Kpopu nemá ani tušení, zná pouze Gangnam Style a Gentleman, mi lajkla video na fb a říkala mi, že se jí Growl docela líbilo a taky ti kluci byli pěkní. Byla jsem hodně překvapená, jak se Kpop šíří rychle.
Ale ať už to dopadne jakkoliv, pořád je loviskujám♥

Nezapomeňte se dívat, ve 21:00 na MTV ;)
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement