November 2013

Bee and Puppycat

29. november 2013 at 20:52 | Linhee |  Mix
Chtěla bych vám něco ukázat a to tohle video. Je velice zajímavé a je to krátinké ^^ Má to nádech Adventure Time (bude asi tím, že to je kratinký film Cartoon Hangover). Má to velmi pěkný příběh a hlas té kočky je vocaloid, cute isn't it. Moc se mi líbí hlavní hrdinka Bee, takové trdlo. Moje oblíbená část 7:17, kdy Puppycat vypráví příběh. A ten mindblow na konci.12 weeks of secondhand embarrassment

29. november 2013 at 14:31 | Linhee |  Diary
Oops, týden jsem nic nenapsala a ulejvala se. Co jste si beze mně počli. Rozhodla jsem se tedy popsat vám, jak vypadal můj poslední listopadový týden, celkem bohatý ohledně Exo, lol.

Naše rodina byla o víkendu pozvána na večeři ve vietnamské restauraci, kde jsem si objednala sushi :D Nikdy v životě jsem ho neměla a když se naskytla příležitost, proč ne. Moc mi to nechutnalo, bylo to takové kyselé, divné. Ale jestli to nebude tím, že to neumí dělat, protože Sushi není vietnamský pokrm, nebo mám prostě vybíravé chutě.
V sobotu jsem byla na svatbě a už nikdy znovu nevkročím do společnosti. Nejlépe mi je tady, v posteli s notebookem.

Trápí mě moje pleť, hlavně akné. Už dlouho je mám, nevím jestli to je pubertou nebo jsem nemocná nebo co. Už jsem na to zkoušela všechno, šla jsem na kožní a koupili mi tunu krémů, mýdel a léků, dokonce mi teta poslala léky na akné z Vietnamu, ale marná sláva. Je to nepříjemné, mám nízké sebevědomí a snažím se je skrývat pod vlasama. Tento týden se to nějak zhoršilo a já už nevím co mám s tím dělat :(

Ke Kpop novinkám, Woolim entertainment potvrdilo, že L/Myungsoo z Infinite má/měl? vztah s tzv. ,,Chocolate girl" ulzzang modelkou Kim Do Yeon.


Abych pravdu, řekla, tak mi to sice moc nevadí, vždyť idolové jsou také lidi. Ale na té modelce se mi nelíbí její falešnost, vidím moc plastiky, není to pěkné. Přeji L hodně štěstí do budoucna, doufám, že Kim Do Yeon má dobré srdce.


Podívejte co jsem našla na tumblru!!
Mamky jak tančí Growl, haha.27.11. oslavil Chanyeol své dvacátédruhé narozeniny! ^^

vzkaz pro fanoušky:
Hello! It is EXO's vitamin Chanyeol!
Happy Birthday~ Happy Birthday~
Everyone hello!! I visited the official homepage after a long time! You're glad to see me right~?

Today is my 22nd birthday!It's already my second birthday after debut. I think time goes by really fast! It seems like just yesterday that I spent my birthday with everyone last year..

This year we promoted Wolf and Beauty.. promoted Growl..received first place! As well as receive a big award!! I think it was year filled with truly good things! That is why it is an even more happier birthday. It's been around three months since the end of Growl promotions but you guys miss us right!?

I miss you guys so much tooㅠㅠ Please wait a bit more. We will go to meet you guys with a different side of us!

Thank you very very much for wishing me a happy birthday!! I love you all~♥

Chanyeolova sestra Park Yura popřála bratříčkovi na facebooku také!

A teď to nejlepší, nebo jedno z nejlepších, EXO'S SHOWTIME! Včera se konečně odvysílala 1 epizoda ze dvanácti, které nás čekají každý týden ve čtvrtek ^^ S anglickýmy titulky zde. Exotics jsou vážně rychlí s těmi překlady a se vším ostatním. Jako, viděli vůbec ten díl než udělali gify? Super fast, love my fandom ♥

A dneska přijdu ze školy a co vidím, teaser na Exo Comeback. Blížící se album s názvem Miracles of December. S vánočním námětem. I CAN'T. Ježíšek to trochu popletl, chtěla jsem Exo pod stromečkem, doslova. Ale tohle taky není vůbec špatné, ha ha!


Všech 12 mají stejný ,,Mushroom" účes a vypadají cute. LUHAN AASALGABALVJDHVGUDZW ♡ ♡ ♡

Abych to shrnula:
EXO ZVEŘEJNILO PRVNÍ EPIZODU SHOWTIME
EXO ZVEŘEJNÍ ALBUM S VÁNOČNÍM NÁMĚTEM
EXO V ELFÍCH KOSTÝMECH VE FORMACI VÁNOČNÍHO STROMKU
POTVRZENA PROMOCE NA KONCI ROKU
KYUNGSOO BUDE VE FILMU???
EXO NATÁČÍ DALŠÍ DÍL RUNNING MAN????Toť vše, užijte si víkend!

MAMA 2013 EXO perfomance + winning

22. november 2013 at 14:46 | Linhee |  EXO
MAMA 2013 ještě neskončila, ale po vystoupení EXO ho sem musím prostě dát! Luhan si zase pěkně zahrál a vypadal sexy, MANLY LUHAN. Můžeme prosím vás diskutovat jak hot jsou jejich uniformy a ty remixy, they better be in their next album. Jejich nová choreografie a ten Lukai moment. MY FEELINGS AHUHUHU.


Od 1 do 10, jak perfektní bylo jejich vystoupení?

Edit 16:15- EXO vyhrálo v kategorii Album Of the Year!
I'm so proud of you, so proud of us!


"Vždycky, když obdržíme velká ocenění, nedokázali jsme je pořádně oslavit, mysleli jsme, že si je nezasloužíme. Ale pak mi někdo řekl "jen si užívej tuto chvíli". Chtěl bych poděkovat té osobě a (podívá se na hodinky) 2013 Listopadu 22. [v korejském čase] 11:43:34, si užijeme tento moment, nikdy na něj nezapomeneme a staneme se EXO, kteří budou vždycky tvrdě pracovat. Děkujeme. Milujeme vás. EXO, saranghaja!"

- Suho, proslov po obdržení ceny pro MAMA 2013 Album of the Year"Za prvé, je zde jedna věc, která se mi honí hlavou. Chtěl bych jen.. Děkuji vám, moc. Milujeme naše fanoušky, milujeme naše rodiče, milujeme náš personál, který nám vždy pomáhají. My EXO, budeme nadále skromní. Děkujeme."
-Kai, proslov po obdržení ceny pro MAMA 2013 Album of the Year

Gay, gayer, gayest hahahah.

After MAMA 2013!


Kyungsoo si údajně vyvrtnul kotník při vystoupení Wolf a je v nemocnici :( Jestli je to pravda, přeji našemu Squishymu brzké uzdravení!

hunhan layout

17. november 2013 at 18:41 | Linhee |  Mix
I know, IT'S PERFECT.
Vždycky jsem chtěla layout s Luhanem a Sehunem, jen se mi nechtělo design patlat a pak mi nabídla pomoc s layoutem, god is real. Vyrobila jsem jednoduchý gif, který můžete vidět v menu ^^ Ještě jednou děkuji slečně Scars !

woop woop náhled:
woop woop gif


The Suspicious Housekeeper

17. november 2013 at 18:28 | Linhee |  Recenze

  • Drama: The Suspicious Housekeeper
  • Hangul: 수상한 가정부
  • Žánr: Záhadný, rodinný, melodrama
  • Direktor: Kim Hyeong-Sik
  • Stanice: SBS
  • Epizody: 20
  • Datum vysílání: září 23 - listopad 26, 2013
  • Vysílání: Pondělí & Úterý 21:55
  • Jazyk: Korejština

Eun Sang-Chul, otec se čtyřmi dětmi (Han Gyeol, Doo Gyeol, Se Gyeol, Hye Gyeol), si najímá domácí hospodyni, po té, co nezvládá situaci po náhlé smrti své ženy. Gyeol rodinka se seznámí s jejich novou pomocnicí, Bok-Nyeo. Prácí odvádí perfektně, jen jedna věc je na ní poněkud zvláštní a to, že se nesměje. Skoro jako robot, bez emocí. Splní všechno co jí rozkážete.
Během příběhu se dozvíme něco o členech rodiny, co stojí za smrtí jejich matky a také o Bok-Nyeo samotné.

V první polovině se řeší převážně rodinné konflikty s otcem a matčina smrt. Někdy jsem měla sto chutí vlepit otci, spoiler: jak může někdo dát přednost jiné ženě před svými vlastními dětmi.
Ale náladu mi spravily scénky s nejmladší dcerou se záhadnou hospodyní a její šéfovou, cuteness overload^^
V druhé části seriálu se začínáme dozvídat o minulosti hlavní hrdinky a přicházejí potíže.


Drama ještě neskončilo, ale zatím se mi moc líbí a pokud máte rádi trochu záhady do života, tak se na to podívejte :D Na seriál mě přilákal Sehun, který drama zmiňoval v jednom rádiu a herečka Bok-Nyeo, která je jedna z mých oblíbených.

we have been busker buskered guys

12. november 2013 at 20:09 | Linhee |  Diary

And The winner of the MTV EMA Best Worldwide Act is


second hand embarrassment

10. november 2013 at 15:22 | Linhee |  EXO
No takže Running Man s EXO je venku a-

a pak je tu náš milovaný maknae

EXO for MTV EMA

10. november 2013 at 13:35 | Linhee |  EXO
EXO bylo nominováno do mnoha kotegorií MTV EMA, a v kategorii Best Worldwide Act se dostali až do finále. Soutěží s interprety jako jsou One Direction a Justin Bieber. Dobrá zpráva je, že cena se rozhoduje podle počtu hlasů fanoušků, ale hlasování na stránkách nedávno skončilo (pokud máte někdo twitter, můžete tweetnout #EMAzing EXO, počítá se do hlasování) a dneska se vysílá živě ve 21:00 i na českém kanálu MTV, jak to všechno dopadlo.
Jsem moc hrdá na Exo a hlavně na nás, fanoušky, co si mohly zadky uhlasovat! :D

Fotka Krise a Suha jak odlétají, budou reprezentovat EXO a Ásii na MTV EMA^^

Připravuju se na rasistické reakce okolí, protože jistě víte co se stalo, když SNSD vyhrálo Youtube awards v kategorii Video of the Year. Komentáře typu, proč to vyhráli asiatky, když to měl vyhrát Bieber, ať se Tifanny vrátí do své rodné země apod.. Kdyby se Beliebři a Directioneři začali navážet do EXO a do nás, tak je můžeme předat sasaengs, haha, aspoň jednou budou užiteční.
Kdyby to EXO vyhrálo, tak se těším na jejich proslov, hhaha, Suho bude určitě brečet, zatímco Kris bude mluvit svou Ghetto angličtinou :D Mnoho lidí pozná EXO, už teďka přibývají nový fanoušci (Directioneři,Beliebři,..). Dokonce i moje kamarádka, která o Kpopu nemá ani tušení, zná pouze Gangnam Style a Gentleman, mi lajkla video na fb a říkala mi, že se jí Growl docela líbilo a taky ti kluci byli pěkní. Byla jsem hodně překvapená, jak se Kpop šíří rychle.
Ale ať už to dopadne jakkoliv, pořád je loviskujám♥

Nezapomeňte se dívat, ve 21:00 na MTV ;)

Kim Yuna

7. november 2013 at 16:18 | Linhee |  Mix
Kim Yuna (5. září 1990) je jihokorejská krasobruslařka, olympijská vítězka vancouverských her, dvojnásobná mystrině světa a mnoho dalších ocenění, stačí se kouknout na její dlouhý seznam výher! Kim Yuna má spoustu fanoušků po celém světě a je slavná hlavně v Jížní Koreji, objevila se v mnoha reklamách a nazpívala i písničky se slavnými zpěváky (IU, Lee Seung Gi). Ze svých výher darovala víc než $1.7 miliónů charitám.
Yunu jsem znala už dříve, ale nějak jsem se dále nezajímala, až včera jsem se koukla na její krasobluslařství a musím říct, že není divu jak je slavná.

Moje oblíbené
Liebster Blog Award

1. november 2013 at 20:02 | Linhee
Děkuji Y z u a Jung Je Yoo za nominování ^^ Pokud jsem správně pochopila tak je to nějakej řetězák :D

Pravidla:
• Napsat o sobě 10 faktů
• Odpovědět na otázky toho, kdo tě nominoval
• Vymyslet 10 otázek
• Nominovat dalších 5 blogerů a dát jim o tom vědět


10 faktů o mě:
1. Jsem alergička, všude kde je prach, pyl a tráva, kýchám a "teče" mi z nosu. Takže řekněme, že vždycky.
2. Mám několik stránek kdy se chovám jinak, když jsem s rodiči/mezi dospělíma, mezi kamarády a když jsem sama. Nejraději se mám, když jsem sama.
3. Dokážu (pomalu) číst korejské písmo.
4. Ještě jsem neměla svůj první polibek.
5. Nemám moc přátel, stačí mi jen pár opravdových.
6. Líbí se mi černá, hodně.
7. Jsem ulítlá na čísle 7 a to doslova (protože jsem se narodila 7.7.)
8. Když jsem byla menší zatočila se mi hlava a neviděla jsem na 10-15 vteřin, v tu dobu jsem se hrozně bála.
9. Většinu času trávím na internetu.
10. Miluju sedmikrásky.

Odpovědi na otázky od Yzu:
1. Popíšeš (povahově) všechny členy své rodiny? (včetně sebe a domácích mazlíčků)
No tak to nevím teda :D
Začneme mým taťkou, jak jsem slýchávala historky od maminky jaký byl taťka populární a frajírek, tak se mi nechce věřit vlastním uším. On je takový flegmatik, je mu všechno jedno a má vždycky takový neutrální výraz (který jsem zdědila po něm) a nejlepší je, když nás měl potrestat, když jsme byli já s bráchou malí tak nás párkrát švihl po zadku papírovými novinami xD Moc to s dětmi neumí a je spíše takový tichý, awkward, aleje hodný. No prostě to je můj taťka.
Moje mamka je opakem, je taková jak to říct mladá, veselá, upovídaná, energetická puntičkářka a někdy i přísná. Je starostlivá a taky si hodně stěžuje, na mě, haha.
Mám o 5 let staršího bráchu. Můj brácha je arogantní, "oblíbený", "vtipný", "hezký" podle většiny. Někdy mi připadá, že je to spíše moje starší sestra, když vidím tu jeho kosmetickou taštičku. On té kosmetiky má více než já si myslím. Vzhledem k věkové odlišnosti jsem si s ním moc nerozuměla a myslím, že to věkem ani nebude xD Moc emocí jsme si nedávali na jevo a ani jsme se nezdravili, takový divný sourozenecký vztah jsme měli. Můj brácha je kohout v čínském horoskopu (stejně jako maminka) a já jsem lev, takže k sobě moc nepatříme. Ale teď je to trochu lepší, myslím.
No a moji mazlíčci, mám akvarijní rybičky a myslím, že povahově jsou moc poslušní, neodmlouvají a snědí všechno jídlo co jim dám, lol :D

2. Jsi šťastná? Jak si představuješ štěstí?
Někdy ano někdy ne. Štěstí je pro mě jako radost, něco čeho můžeme sami docílit.

3. Co je pro tebe nejdůležitější věc v životě?
Moje hrdost, moje mysl.

4. Jakou písničku jsi poslouchala naposled? Proč?
Ylvis - The fox. Myslím, že když si ji poslechnete tak pochopíte proč :D

5. Stalo se ti něco strašného, co nikdy nezapomeneš?
Ano, ale tohle je tajemství, které nehodlám prozradit.

6. Co děláš nejraději ve volném čase?
Brouzdám po tumblru, nakupuju, poslouchám hudbu.

7. Myslíš si, že jsi studijní typ?
Ano, podle mě je každý svým způsobem studijní typ.

8. Když jsi smutná, co ti pomůže?
Hudba, Exo, vylít si srdíčko.

9. Máš nějaký sen, který bys chtěla uskutečnit?
Teď nerozumím, sen jako sen co se mi zdál anebo sen, jako, který si přeju? No odpovím na obě možnosti :D Tak sen s Exo :3 a přeju si hodně věcí, takže to nebudu psát :D

10. Proč jsi si založila blog a čeho tím chceš uskutečnit?
Blog jsem založila v roce 2010 a fakt si už nepamatuju důvod :D Ale myslím, že to bylo z nudy a tím, že jsem chtěla poznat nějaké lidi, které sdílí moje zájmy.


Otázky od Jung Je Yoo:
1. Čeho si na lidech vážíš?
Tak jak u koho, většinou slušnost, která v dnešní době opravdu chybí.

2. Kdo je pro tebe nejdůležitější a proč?
Moje rodina a kamarády, musím říkat proč? :D

3. Přemýšlela jsi někdy jaké to bude až budeš plnoletá?
Ne, ale myslím, že se můj život moc nezmění, až na to, že si budu zařizovat všechno sama. Vůbec na to nechci myslet. :D

4. Jaké zvíře máš nejraději a které naopak nenávidíš/bojíš?
Mám ráda králíčky a pejsky a bojím se všech nebezpečných, které by byly 5 cm ode mě :D

5. Pomohla jsi někdy někomu?
Nějaké maličkosti, jako podržet dveře nebo podat něco a tak, tak to jo, ale na nic jiného si nevzpomenu.

6. Proč máš blog?
K poznání nových lidí a zabití času.

7. Chtěla jsi někdy být zpěvačkou nebo herečkou?
Ano, chtěla bych dostat nějakou malou nenápadnou roli a zahrát si někde :)

8. Měla jsi sen, který se nakonec vyplnil?
Nevím, možná to bude souviset s De Ja Vú, které občas mívám.

9. Napsala jsi někdy povídku, básničku či cokoliv podobného?
Ano napsala a jsem ráda, že nikdo z vás ji nečetl, haha.

10. Co děláš nejraději a proč?
poslouchám hudbu, hraji na klavír a kreslím nejraději, protože si to užívám.


10 otázek pro nominované:
1.Tvoje oblíbené jídlo?
2.Co je na tobě velké plus?
3.Kdo/Co je na tvé tapetě (mobil, notebook, pc)?
4.Kdo se ti nejvíc líbí z Exo?
5.Tvoje nejoblíbenější písničky?
6.Kolik záložek máš otevřených na svém pc?
7.Kde, v jaké zemi jsi byla nejdále?
8.Co si o myslíš o vietnamcích?
9.Jaká postava (z filmu, seriálu, anime,..) ti je podobná?
10.Jaký by měl být tvůj kluk/partner?

5 Nominací:
Já teď nevím kdo z vás, které mi tu chodí, už dělal tenhle řetězec, byli nominovaní nebo ne. Takže kdokoliv si tohle přečte, si tenhle řetězec může udělat ^^ A ráda bych pak věděla vaše odpovědi, tak mi napište :)