Exo-M

12. september 2013 at 16:39 | Linhee |  EXO
,,Exo, We are one!"

Exo je 12-tičlenná jihokorejská/čínská skupina pod S.M. Entertainment. Založena v roce 2011. Skupina je rozdělena na 2 podskupiny, Exo-K a Exo-M (Exo-K má aktivity v Jížní Koreji a Exo-M v Číně)
Exo poprvé debutovalo 8. Dubna 2012 se singlem "Mama" (korejská verze, čínská verze). Po nekonečném čekání měli nedávno comeback s albem XOXO, "Wolf" a "Growl" vyhrálo mnoho ocenění. Dnes již Exo má hodně fanynek a já jim také podlehla, hihi.

Exo-MKris


Jméno: Wu Yi Fan
Stage jméno: Kris
Symbol: Let (Drak)
Přezdívka: Dhuizhang, Picasso Kris
Narození: 6. Listopadu 1990
Výška: 187 cm (aka obr)
Národnost: Číňan/Kanaďan
Typ krve: O
Pozice: Hlavní Rapper, Leader
Speciality: Jazyky, basketball
Picasso Kris, bwhahaha. Proč se směji můžete pochopit zde. Kris je vážně pohledný, také má hodě fanynek, je to jako by vyskočil z shoujo mangy, ale teď vážně, nepřeháním. Kris je vážně sexy. Sice vypadá jako ideální chlap, ale zní jako noční můra, Kris má takový hrubý strašidelný hlas, ale pořád sexy. Na první pohled je záhadný a cool, ale postupem času se odhalila jeho "ňouma" stránka. Wu Yi Fan nás tahal za nos, že je chladný, sexy, vysoký rapper a ve skutečnosti takový ťulpas, haha. Kris a jeho alpaca Ace... Přezdívá se mu Fashion King, až na pár outfitů souhlasím. (;¬_¬)Lay


Jméno: Zhang Yi Ying
Stage jméno: Lay
Symbol: Léčení (jednorožec)
Přezdívka: Unicorn
Narození: 7. Října 1991
Výška: 177 cm
Národnost: Číňan
Typ krve: A
Pozice: Vokalista, Hlavní Tanečník
Speciality: Kytara, Piano, Tanec
Náš léčící jednorožec Lay, je milovaný, nevinný a talentovaný človíček, občas je duchem někde úplně jinde a právě proto je znám jeho "jpg mode". Nejupřímnějsí, nejvěrnější a nejpracovitější (všichni z Exo se snaží jak to jen jde). Lay je slušný a opravdu hodný, vsadím se, že kdyby omylem zašlápl mravence tak se bude cítit tak hrozně, že mu uspořádá pohřeb s jeho rodinou a nadosmrti si bude vyčítat, jaký je vrah. To byl vtip, ale daleko od pravdy to není. Obdivuju ho za jeho Piano skilly, Lay totiž neumí číst noty a tak hraje jen podle sluchu, je to génius. Také má roztomilé dolíčky ve tvářích :3Xiumin


Jméno: Kim Min Seok
Stage jméno: Xiumin
Symbol: Zmrazení
Přezdívka: Baozi
Narození: 26. Března 1990
Výška: 173 cm
Národnost: Korejec
Pozice: Vokalista, Tanečník
Speciality: Taekwondo, Kendo
Xiumin je nejstarším z Exo (vypadá jako nejmaldší, lol), také nejčistčím a nejsilnějším. Je baculatý, takže se mu přezdívá Baozi, což je čínský pokrm, který je taky "baculatý" hehe. Xiumin se zdá tichý a klidný, ale když se dostatečně uvolní, je zábavný! Xiumin je Korejec, ale je členem čínské podskupiny, učil a učí se čínsky, ale přesto potřebuje překladatelku pro aktivity v Číně. Ostatní členové umí korejsky, takže mu občas pomáhají. Dost často slýchává, že je podobný se Sohee z Wonder girls, haha.
Chen


Jméno: Kim Jong Dae
Stage jméno: Chen
Symbol: Blesk (Škorpion)
Přezdívka: Chen Chen, Funky Chen
Narození: 21. Září 1992
Výška: 177 cm
Národnost: Korejec
Pozice: Hlavní zpěvák
Speciality: zpěv, piano
Funky funky Chen, tento pán je gentleman , něžný jako voda, ale jakmile se otevře, má hodně co ukázat. Jeho hlas a zpěv je neobyčejný a charisma veliké. Chen je obvykle šťastný a často se směje. S Chanyeolem a Baekhyunem tvoří tzv. "Beagle line" , protože tahle trojice je kombinace hluku a smíchu :D Také je dobrým tanečníkem, Chensing machine. Chen a Xiumin jsou jediní korejci v Exo-M. Chen, you're so cute~!


TaoJméno: Huant Zi Tao
Stage jméno: Tao
Symbol: Řízení Času
Přezdívka: Kung Fu Panda
Narození: 2. Května 1993
Výška: 183 cm
Národnost: Číňan
Pozice: Rapper, Vokalista, Maknae
Speciality: Bojové umění
Huang Zitao, neboli také Wushu princ, možná vypadá jako by byl chladnokrevný zabiják, ale v Exo je hodně výjimek, že vás to už ani nemusí překvapovat xD. Myslela jsem si, že když už vypadá jako ten assasin, tak bude taky znít, ale ve skutečnosti má celkem vysoký hlas, hehe. Tao je ve skutečnosti roztomilý, romantický a je to strašnej strašpytel ಠ_ಠ (V jedné show odhalil, že se bojí sprchovat v noci sám, a proto se sprchuje s ostatními). Náš panda je velice emocionální a citlivý~ Patří mezi nejmladšími, takže se v něm ukrýva hodně aegyo. Rád předvádí své sexy bojové umění a fakt je v tom dobrej! Zitao má kruhy pod očima, s kterýma se už narodil, proto se mu přezdívá Kung Fu Panda :D.
Luhan


Jméno: Lu Han
Stage jméno: Luhan
Symbol: Telekinesis
Přezdívka: Deer, Princess Lulu
Narození: 20. Dubna 1990
Výška: 178 cm
Národnost: Číňan
Typ krve: O
Pozice: Vokalista, Tanečník, Vizuál
Speciality: Fotbal, skládání rubikovy kostky
Takže tohle je můj budoucí manžel, naprosto perfektní ve všech stránkách, sice neví, že existuji, zatím. Předem se omlouvám za dlouhý odstavec, protože Luhan. Luhan je bezstarostný, nevinný člověk s velkým srdcem. Možná by jste si ho s jeho obličejem představovali jako roztomilého kluka, co má rád lízátka a bere s sebou plyšáky apod., ale Luhan je kupodivu nejmužnější z Exo, jen to jeho vzhled nedává znát. Lulu je také stydlivý před kamerami, ale přesto se snaží ukazovat svoji šťastnou povahu, jak na pódiu tak na kameře. Jeho Dětinství a stupidita, Luhan je starostlivý starší bratr, když ho přátelé potřebují, ale někdy je prostě jen 7-leté dítě ^^. Miluju jeho jak už stydlivý, něžný úsměv nebo OHMYGODI'MDYING smích, je vždycky opravdivý. A jeho láska pro fanoušky a Exo. Luhan, jsi nádherný člověk zevnitř i zvenčí a nic mě nedělá šťastnější, než tě vidět šťastným (◡‿◡✿) 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 galaxy_fanfan galaxy_fanfan | Email | 9. june 2014 at 9:56 | React

Kris <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama