Co mě trápí..

18. september 2013 at 14:37 | Linhee |  Diary

Zdravím vás, jak se máte? Doufám, že lépe než mně.
Dnes bych vám ráda řekla něco o mém osobním životě, konkrétněji o mém trápení. Už delší dobu jsem svědkem toho, jak mládež může být tak ošklivá k druhým. Konkrétněji ke mně.
Nenazvala bych to šikanou, možná jen rasismem, ale nechci být moc pesimistická. Nějaký ten rok slýchávám od (chlapeckých) spolužáků otázky typu: Jíš psa, kočku? Vidíte přes tak malé oči? Mají muži malé přirození? A co tvůj brácha, ten ho má malého? Tvoji rodiče taky prodávají "velice kvalitní" zboží, viď? Chápu, že to myslí jako vtip, snažím se to tolerovat a ignorovat (jako každý jiný v mé situaci), ale někdy je toho už moc.
Například tento týden, kdy mi došly nervy. Nedávno jsme měli počítače a já jsem si prohlížela fotky Exo, spolužák zahlédl Luhana a zavtipkoval, jestli to není holka nebo kluk. Chladně jsem odsekla, že je to kluk.
Toto odpoledne jsme seděli společně na sedačkách a já poslouchala Exo písničky přes sluchátka. Spolužáci se mě zeptali jestli zase poslouchám ty moje ťing ťang ťong písničky a jeden z nich mi strhl sluchátka a šlo to slyšet nahlas. Pak začali předvádět ťamanský rap a zpívat marťanským hlasem a dělali si z nich prostě srandu. Po chvíli se spolužák zeptal koho to mám na tapetě, byl to Luhan. Jeho očekávaná otázka byla ,,Joo, to je ten babochlap jak sis ho prohlížela nedávno? A je to vůbec kluk nebo holka? To je teďka v módě když holky v asiji nosí krátké účesy?"
A když kluci nosí make-up tak jsou to automaticky buzíci a pokud je to Asiat tak je to taky buzna a má malé přirození. Pak se zeptali jak se jmenuje ,,Jmenuje se Luhan" Oni pak na mě zírali jako bych byla blbá. Jak jim mám doprdele vysvětlit že se narodil jen jako Lu Han? To je pro jejich mozky moc složité. Se svýma spolužákama nejsme jako úhlavní nepřátelé. Jsme spolu 4 roky, takže se to nějak dá, někdy si i pomáháme, jsme tým, ale těch rasistických připomínek si nemůžou odpustit a to mi příšerně vadí. Chápu, že Luhan má trochu ženské rysy (je prostě nádherný), ale tohle je moc. Do mě ať si rypou jak moc chcou, ale moji rodinu a už vůbec ne do Exo/Luhana mi nikdo sakra srát nebude. Vyrvalo mi to srdce, když ho tam začali přirovnávat a pomlouvat. Myslela jsem si, že se v tu chvíli rozbrečím.
I had enough of your shit.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kang Soo Mi *3* =33 x__X Kang Soo Mi *3* =33 x__X | Web | 18. september 2013 at 15:06 | React

Můžu říct,ře tyhle situace moc dobře znám..sama jsem terčem v tomhle tom..T__T teda spíš ještě moje kámoška ve třídě..která je jeidná,co drží smenou..je asiatka..takže věčně musí poslouchat ony věty jak jsi tady písala..T__T nesnáším to T__T a ještě víc nesnáším když urážejí exo T_T na luího slyším narážky preventivně.. a popravdě už mu ot je jedno T__T protože i kdybych se postavila na hlavu tak budou stále pokračovat..Lulu je rostě nádherný a to jestli ho vidí jako holku je jejich problém..pro mě bude vždycky dokonalý a to stejný platí pro exo..fucking ostatní...nic jinačího ani dělat nejde i kdž to je těžký T____T hwatiiiiiiiing =3* exo power je s námi a ostatní bye byeeee =pp

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 18. september 2013 at 15:58 | React

Mě taky tyhle věci říkali. Ale ne moc často a mojí zálibu v Asii a asijské hudbě celkem brali. Já to brala v klidu, protože přeci jen jednu takovou poznámku za dva nebo tři měsíce skousne každý, ale kdyby to říkali často, tak by mi taky nebylo zrovna hej.
Budu držet palce, aby dostali rozum a přestali tohle říkat. Podle mě jsou Asiati daleko hezčí než ostatní rasy a hrozně se líbí jejich oči. Tvojí spolužáci jsou prostě jen trochu (hodně) omezení.

3 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 18. september 2013 at 18:29 | React

*snaží sa to rozdýchať*
Ach bože, ako mňa vedia tieto veci nasrať.. Normálne mi stúpol krvný tlak.. Čože to tí malí zmrdi povedali?! *z očí jej šlahajú blesky* Keby sa toto stalo mne, tak za seba rozhodne neručím. Asi by som ich tam vyvraždila všetkých. Minimálne nakopala zadky. Agr, pri mojej výbušnej povahe by určite nedopadli veľmi dobre..
Je mi ľúto, že majú na teba takéto blbé narážky. Ako keby boli oni najlepší, ba dokonca majstri sveta. Oh my god. Milujem takýchto idiotov. Bohužiaľ, aj maximálne neinteligentní a obmedzení ľudia musia medzi nami žiť. Ich už len niekam do klietky zavrieť, lebo sa nevedia vôbec správať.. -.-
Myslím, že neexistuje nič čo by som neznášala viac ako rasistov. Alebo ľudí čo majú takéto nechutné poznámky. Dokonca aj môj brat je taký. Robí si srandu z Aziatov a vôbec z k-popu, ktorý počúvam.
A ešte sa navážať do EXO!.. Luhan je to najkrajšie a najroztomilejšie stvorenie na tejto planéte a tí tvoju spolužiaci mu nikdy nebudú siahať ani po členky.. No a čo že má trochu ženské rysy? To ho robí ešte krásnejším.. A nech si všetci trhnú.. Go to hell, motherfuckers..

Držím palce, aby si to nejako prežila.. :) *posiela veľké objatie*..

4 Linhee Linhee | Web | 18. september 2013 at 20:15 | React

[1]: Jsem ráda, že někdo ví jak se trochu cítím, ale také zároveň jsem smutná, že nejsem jediná. Rozhodně bych to nikomu nepřála, ale děkuju! Exo! We are one! ♥

[2]: Děkuju za kompliment a za povzbuzení^^

[3]: To jsme dvě, kdo je nesnáší. Kéž bych měla takovou odvahu jako ty :D  Děkuju ti moc *virtual hug* Proč nebydlíš poblíž, you are a beautiful person T__T

5 Jung Je Yoo Jung Je Yoo | Web | 20. september 2013 at 20:28 | React

Z toho si nic nedělej. Mě taky spolužáci (i máma se kterou se kvůli Asiatům stále hádám) říkají co je to za Vietnamce/ to je holka nebo kluk/ to jsou zase ti tví Číňani atd. Já je pošlu do prdele nebo se postavím a už zmlknou a když zase začnou tak se zase postavím a tak to jde do kola, ale teď už konečně docela dali pokoj, protože ví, že já bych to řešila ručně stručně. Nic si z nich nedělej. Když je několikrát pošleš někam tak s tím dají pokoj.
A ty jejich narážky na to, že jsi Asiatka to úplně ignoruj jsou to prostě magoři, který si myslí, že jsou number 1. Jsou to úplní vypatlaní pitomci, kteří si s tím zvyšují své ego.

6 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 23. september 2013 at 8:41 | React

tak no ja takéto urážkz nepoznám pretože keby mi povedali niečo namojích exo tak by som im naložila nemám rada keť niekto náža na pohlavie a tak máme ot rovnako

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement