September 2013

sasaengs,get a fucking life already

30. september 2013 at 20:42 | Linhee |  EXO
Zdravím vás. Jak se máte? Taky vám škola začíná lézt na nervy a to máme teprve 1. měsíc za sebou.
Jak jste si mohli někteří všimnout, že jsem se tady snažila nastavovat layout, ale nakonec jsem to vzdala a změnila jen záhlaví se Sehunem. Hodně se mi líbí poslední dobou, první to byl Kris, pak Luhan a teď Sehun. Kdo bude příště, ale když oni jsou tak perfektní až to bolí :D Potřebuju nutně změnit layout, ale nemůžu žádnej dopatlat a moje photoshop skilly nejsou, kdo ví jak úžasné. Takže vás prosím, kdo by se nabízel někdo mi udělat layout na téma HunHan, byla bych vám vděčná a budu vás milovat navěky.
Teď přejdeme k té horší novince.
Už jste četli tu historku o sasaengs a s tou svatbou Baekhyunova bratra? Nejenže mu zkazily svatbu, ale ještě Baekhyunovi vyhrožovaly.

Ony mu

Vyhrožovaly

image

Pak se Tao naštval a napsal vzkaz na Weibo. Také Kris se přidal. Myslím, že to zašlo daleko. Když sasaengs dokážou udělat tohle NE-EXO, ALE NORMÁLNÍM LIDEM, tak to je vážně už přehnané. Proč sakra SM neudělá nic? Lepší ochranka? Jak sakra chráníte své idoly SM? Zakročte už konečně někdo!


R.I.P. fangirls

27. september 2013 at 14:12 | Linhee |  EXO
Guys guys guys GUYS!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAARHGH


arghjfdhlgdhHELPME


GAAAARHGDSGSGS


HELP M-
i'm dead.

Crying because Exo

24. september 2013 at 22:11 | Linhee |  EXO
Takže po vzpamatovávání se ze zprávy, že Exo je týden v Německu jsem zase tady. Tak tady máte seznam, proč mně Exo nutí se vybrečet do kouta každých 5 sekund.
1. No, tak zaprvé, Exo zveřejnilo jejich nejnovější fotky a kluci jsou fakt handsome. Zvláště, když jsem viděla tu s postelí a-

Wtf r u doing Kris??? Eeeeeeeep.

Ehm, holky, to Kris čeká jen na mně až se tam za ním přijdu pomazlit, hihi.

2. Dozvěděla jsem se, že první věc čeho si Luhan všimne u opačného pohlaví jsou.. nohy. Aha, Lulu.
3. Sehun má své vlastní pouzdro/tašku na jeho čepku. Tak to neee.4.Zeptala jsem se mamky, kdo se jí nejvíc líbí z exo. Je to Kai a Suho, lol.
5.Exo mají peněženky za 5 000 korun a já tady jako s peněženkou za 20 kaček..
6.Kris je roztomilý.


7.Sehun-ova ideální dívka: bílá pleť, 162cm, velké oči, přirozeně pěkně voní, double eyelids, šik venku, ale jemná uvnitř, dobře se obléká. Hahaha Sehune, si asi myslíš, že každé holky jsou perfektní.
8.Kris uvažoval v budoucnosti o adopci dítěte, důvod je, že Kris nechce aby jeho manželka trpěla při porodu. CRIES A FUCKING RIVER.
9.Chanyeol-ova ideální výška partnerky je 150-159cm. Já mám 155cm, balím kufry.
10. Luhanova ideální dívka je 168cm, krásná bledé pleti. Close enough. Jako doprdele, proč mají i svou ideální výšku?
11.Tao's booty.. hahahahaha.
12.Fanynky říkají, že Kris strašně hezky voní. Hmm.
13.Lay,D.O. jsou tak roztomilí, že mě to nutí brečet taky.
14.Lay hraje výborně na klavír a k tomu hraje jen z poslechu. Genius.
15.Chenův smích.
16.Grandpa Suho.
17.Xiumin je roztomilejší než já a to je mu 23-24?
18.Luhan je krásnější než já.
19.Baekhyunovy ruce.
20.EXO.

Je jich mnohem více, ale necháme to zatím tady. Abych shrnula moje pocity v jednom gifu.

Co mě trápí..

18. september 2013 at 14:37 | Linhee |  Diary

Zdravím vás, jak se máte? Doufám, že lépe než mně.
Dnes bych vám ráda řekla něco o mém osobním životě, konkrétněji o mém trápení. Už delší dobu jsem svědkem toho, jak mládež může být tak ošklivá k druhým. Konkrétněji ke mně.
Nenazvala bych to šikanou, možná jen rasismem, ale nechci být moc pesimistická. Nějaký ten rok slýchávám od (chlapeckých) spolužáků otázky typu: Jíš psa, kočku? Vidíte přes tak malé oči? Mají muži malé přirození? A co tvůj brácha, ten ho má malého? Tvoji rodiče taky prodávají "velice kvalitní" zboží, viď? Chápu, že to myslí jako vtip, snažím se to tolerovat a ignorovat (jako každý jiný v mé situaci), ale někdy je toho už moc.
Například tento týden, kdy mi došly nervy. Nedávno jsme měli počítače a já jsem si prohlížela fotky Exo, spolužák zahlédl Luhana a zavtipkoval, jestli to není holka nebo kluk. Chladně jsem odsekla, že je to kluk.
Toto odpoledne jsme seděli společně na sedačkách a já poslouchala Exo písničky přes sluchátka. Spolužáci se mě zeptali jestli zase poslouchám ty moje ťing ťang ťong písničky a jeden z nich mi strhl sluchátka a šlo to slyšet nahlas. Pak začali předvádět ťamanský rap a zpívat marťanským hlasem a dělali si z nich prostě srandu. Po chvíli se spolužák zeptal koho to mám na tapetě, byl to Luhan. Jeho očekávaná otázka byla ,,Joo, to je ten babochlap jak sis ho prohlížela nedávno? A je to vůbec kluk nebo holka? To je teďka v módě když holky v asiji nosí krátké účesy?"
A když kluci nosí make-up tak jsou to automaticky buzíci a pokud je to Asiat tak je to taky buzna a má malé přirození. Pak se zeptali jak se jmenuje ,,Jmenuje se Luhan" Oni pak na mě zírali jako bych byla blbá. Jak jim mám doprdele vysvětlit že se narodil jen jako Lu Han? To je pro jejich mozky moc složité. Se svýma spolužákama nejsme jako úhlavní nepřátelé. Jsme spolu 4 roky, takže se to nějak dá, někdy si i pomáháme, jsme tým, ale těch rasistických připomínek si nemůžou odpustit a to mi příšerně vadí. Chápu, že Luhan má trochu ženské rysy (je prostě nádherný), ale tohle je moc. Do mě ať si rypou jak moc chcou, ale moji rodinu a už vůbec ne do Exo/Luhana mi nikdo sakra srát nebude. Vyrvalo mi to srdce, když ho tam začali přirovnávat a pomlouvat. Myslela jsem si, že se v tu chvíli rozbrečím.
I had enough of your shit.

Exo look alikes

17. september 2013 at 20:12 | Linhee |  EXO
Takže na začátku bych vám chtěla říct, že jsem ráda, že jsem našla tolik Exo fanoušků tady na blogu, nikdy jsem nevěděla, že jich bude takový slušný počet :D A taky děkuju, že čtete můj blog ^^holy shit..

15. september 2013 at 18:02 | Linhee |  EXO

Takže Exo prej nahrávají jejich další album

image

A jak se mám teď do prdele soustředit na školu..

130914 Exo Immortal song

14. september 2013 at 13:44 | Linhee |  EXO
Eeeeep~ Další Exo Immortal song! Chlapci předvedli výborné představení, škoda, že ani jednou ještě nevyhráli. Vypadají, že si to náramně užívají, Chen, Kyungsoo a Baekhyun mě chcou asi zabít svým zpěvem, protože to je neuvěřitelné! And ohmygod, Luhan, your cute face and your voice, arsfjdgsfjdhsl! Co mě dále potěšilo, že písničku osobně znám (hrála v korejské drama Can you hear my heart). Po celou dobu jsem se usmívalá, jsem na ně hrdá ^^*17:49 - Moje oblíbené části

Myslím, že nemusím říkat proč. xD

Exo and Sasaeng fans

13. september 2013 at 21:19 | Linhee |  EXO
Na toto téma se mi těžko píše, už hlavně to, že takové lidi, jako jsou Sasaeng fans, nenávidím.
Abychom se všichni ocitli v obraze, co jsou zaš Sasaeng fanoušci? Jsou to extrémně závislí fanoušci, kteří stalkují své idoly, kéž by to nebyl jediný problém..
Každý idol, herec v dnešní době má své stalkery. S tím už musíte počítat, když se chcete stát hvězdou a to se také týká Exo. Opravdu mi to vyrvalo srdce, co všechno dokážou takový šílení lidé udělat nejenom Exo, ale i jiným lidem.


Tato fotka byla pořízená 18. ledna, kdy se Exo připravovalo k odletu do Filipín, ale vyskytl se menší problém a to přivolalo více sasaeng fanoušků než obvykle.
Kai stál blízko schodů, když se ho jedna z fanynek chopila a tímhle mu způsobila pád. Kai si poranil bradu a kolena. Co mě více vytočilo je, že se mu Baekhyun snažil pomoc a ta fanynka na něho začala nadávat ,,Musím Kaie vyfotit, uhni!". Nemám slov.
Tao poté napsal na Weibo (něco jako asijský facebook) ať toho fanynky nechají, protože nechce vidět členy raněné.Fanoušci se začali navzájem strkat, aby viděli Luhan-a na letišti. Když Luhan spadl, nepomohli mu (/゚Д゚)/, ale začali se na něho doslova supit. Baekhyun ho zvedl a vypadal dost naštvaně.D.O.-vy vzácné oči byly poraněné po tom, co ho DSLR kamera uhodila. Můžete vidět jak na gifu říká ,,Appeo" , což znamená ,,Bolí to" (ಥಥ)


Tohle je fotka pořízená na pánských záchodcích.


Tohle není zdaleka všechno, ale myslím, že více vědět už ani nepotřebujete. Co je moc, to je moc. Come on guys, to si ani nemůžou vykonat svoji potřebu, aniž by je někdo nešpehoval? Sasaeng fanoušci, ti by se ani neměli nazývat fanouškami. Dokážete si představit, co si o nás budou Exo myslet? Říká se, jací fanoušci, takový idolové. Exo jsou sakra nejvzácnější a nejúžasnější lidé na světě, tak proč se sakra nechováte jako oni a nerespektujete je? Víte, co mě na tom štve nejvíc? Že s tímhle absolutně nemůžu nic udělat. Vzkaz pro sasaengs 凸ಠ益ಠ)凸
Treat them like unicorns, not toys.

Exo blogy?

12. september 2013 at 21:23 | Linhee
Zdravím, ráda bych se zeptala kdo z vás má Exo blog nebo přidává nějaké Exo články , je fanouškem, tak ať napíše svůj link, ráda bych se koukla popřípadě bych váš blog ráda četla! Miluju Exo a ráda bych měla také společnost s kterou bych fandila :) Exo, We are one!


Tak pište rychleee~

Exo-M

12. september 2013 at 16:39 | Linhee |  EXO
,,Exo, We are one!"

Exo je 12-tičlenná jihokorejská/čínská skupina pod S.M. Entertainment. Založena v roce 2011. Skupina je rozdělena na 2 podskupiny, Exo-K a Exo-M (Exo-K má aktivity v Jížní Koreji a Exo-M v Číně)
Exo poprvé debutovalo 8. Dubna 2012 se singlem "Mama" (korejská verze, čínská verze). Po nekonečném čekání měli nedávno comeback s albem XOXO, "Wolf" a "Growl" vyhrálo mnoho ocenění. Dnes již Exo má hodně fanynek a já jim také podlehla, hihi.

Exo-M