March 2013

15.3 - 22.3, Švédsko

30. march 2013 at 14:24 | Linhee |  Diary
Je to už týden co jsem zpátky z výměnného pobytu ze Švédska. Docela mě mrzí, že jsem nenapsala článek hned po návratu a ne týden později, ale víte, že jsem strašně líná a byla jsem také vyčerpaná, hehe.

Nichkhun for Baskin Robbins

12. march 2013 at 21:59 | Linhee |  Mix

Přiznejme, že umí točit reklamy :3

Oblíbené mangy

4. march 2013 at 16:07 | Linhee |  I like
Jistě jste postřehli, že ráda čtu mangy. Chtěla bych vám tedy představit a říct něco k mým nejoblíbenějším z nich. Snad se vám jedna zalíbí :)

Ao haru ride


Tomodachi no Hanashi


Oblíbené písničky

4. march 2013 at 14:36 | Linhee |  I like
*videa měním aktuálně

Exo - Heart Attack (chinese ver.)


Exo - XOXO (acoustic cover)


Last Alliance - Shissou


Foster the People - I would do anything for you (original version)

Phoenix - Lisztomaniad.ear - Draw You

Shingeki no Kyojin - The Reluctant Heroes

Epitone Project - Spring Day, Cherry blossoms & You

Jazzyfact - Always Awake

The XX - Crystalised


Tak co, líbila se vám aspoň jedna? :)

Fashion, aneb 2 v 1

3. march 2013 at 13:32 | Linhee |  Mix
Koukejte, na co jsem narazila na tumblru, předem chci říct, že je to úžasné a jak to ty modelky tak prudce a chladně strhávají, cool huh? :D

Hussein Chalayan Fall 2013, Rise.

Wonderland online

2. march 2013 at 15:20 | Linhee |  Recenze
Zdravím, rozhodla jsem se napsat krátkou recenzi o hrách, které jsou z velké části důvod proč jsem tak trochu zaneprázdněná :D

Wonderland online je MMORPG hra z japonska (jediná oficialní stránka hry je www.wl.igg.com). Na začátku této hry se octnete na lodi Oceanic Star, po té co si promluvíte s kapitánem, stane se neštěstí a vy i s lodí stroskotáte na ostrově kde potkáte Robinsona. Když si s ním promluvíte a najdete schovanou loď, dostanete se přes portál který je ve vodě na pláž a tady začíná vaše dobrodružství. Cestu s vámi vás doprovází Human peti + 2 zvířecí . Celkem jich je 21 + 2 zvířata.


Rebirth Human pets.

Wonderland online vám nabízí včetně bojů, prodávání, instancí, questů, svatby a rebirth, také zkrášlení vašich stanů, které dostanete na začátku hry.

Já moc pěkný domek nemám xD

Domnívám se, že finálním bossem tého hry je King Howert, který se skrývá za vchodem v Maka cave, a k tomu abyste vchod otevřeli potřebujete 21 Ocean heart pieces. Ve hře lze zatím najít jen 10. Ale nikdo zatím jistě neví co se skrývá za vchodem.

King Howert se poprvé osobně objevil ve Frederico death questu.


Tajemný vchod v Maka cave

Wlo jsem začala hrát v roce 2008/2009, ale po nějakém tom roce mě někdo vykradl a tak jsem začala od znova. Hodněkrát jsem přestala hrát, asi tak desetkrát jsem se rozhodovala zda se vrátit a nakonec jsem se před týdnem odhodlala, že budu ztrácet čas touhle hrou :D

Moje hlavní postava a můj inventář.


Tohle je jen tak na přehled, pokud by vás zajímavlo víc, české stránky o WLO najdete na http://wlocz.blogspot.cz/ nebo http://game-wonderland-online.blog.cz/ :)
(zdroj obrázku jsou buď moje anbo z internetu)