January 2013

No Minwoo

27. january 2013 at 15:55 | Linhee |  I like
Let me introduce you the most handsome and cuttest guy, Minwoo~


Jmenuje se Minwoo, narozen 31.července '95. Je nejmladším členem korejské skupiny Boyfriend. Hlavní pozice rappera a tanečníka. Odmalička hrál v několika seriálech a filmech.
Proč ho tak zbožňuji? V první řadě mi připomíná mého crushe a kdybyste viděli tu podobu, možná byste si řekli, že by mohli být bratři.A pak je to jeho osobnost, děti ho mají rádi, fanynky po něm šílí, roztomilý as fuck , well, what more to say, he is perfect for me :D
Jen aby ještě věděl, že existuju.


Dying of his perfection

Ao Haru Ride

27. january 2013 at 10:39 | Linhee |  Recenze
Ao Haru Ride [Page 24] by Chibi Manga has been released! and is available for download on their forum. 


Ao Haru Ride nebo-li Blue spring ride je shoujo manga od Sakisaki Io, která je mimochodem autorka také oblíbeného Strobe Edge.
Celé se to točí kolem Yoshioky Futaby, která má sociální problémy a kluci se ji přímo hnusí. Jednoho dne potká zvláštního kluka aka Takana Kou a dovedete si představit co se bude dít dál. Sympatie mezi těmihle, ale nepotrvá dlouho a nastanou komplikace. Takana se odstěhuje aniž by něco řekl a po třech letech se vrátí stejným způsobem, ale pod jménem Mabuchi Kou. Bude Yoshioka schopná pokračovat v lásce, která nezačala ani před třemi lety?
V manze se objeví milostný trojúhelník ba i čtyřúhelník, vtipné momentky i ty sladké.

The scent of air after the rain...

Je to jedna z mých nejoblíbenějších mang a vřele vám ji doporučuji, jestli máte rádi naivní sladké příběhy :)

LIVE ON~

26. january 2013 at 10:15 | Linhee |  Diary
Hola, z nějakého prostého důvodu jsem se rozhodla začít znovu. No, důvod je, že poslední dobou se vážně nudím a nemám co na práci. Za ten rok se hodně stalo, začínám si uvědomovat kdo jsem, nu prostě puberta :D Teď ještě najít někoho kdo by můj blog četl a navštěvoval, zdá se, že v této době je blog už out. Změnila jsem Design ať to tu vypadá trošičku nově, ještě jsem nezapomněla pracovat s photofiltrem, díky bohu ^^

Tak se mějte :)