April 2011

4 minute - Heart to heart

16. april 2011 at 18:42 | Linhee |  I like
Zdravím, nemám čas, v pondělí mám mini koncert takže cvičím, jsem nervózní už teď a bojím se, že něco zkazím .___. Písnička je od 4 minute, Heart to heart. Chytlavá, pěkná, MV taky. JungShin je sexy, love his smile :)


Já chcu už Prázdniny!! T______T Tak já už letím.

Why my life is a big trouble?

9. april 2011 at 20:27 | Linhee |  Diary
Lily Allen-Everything´s just wonderful
Annyeong!
Víc než dva týdny jsem tu nebyla.. A komu to vadí? :D Stejně jsem všem u tý zadnice, tak se snažím udělat radost a vynalézám neviditelnej plášť /:)
Začneme s dorama. Moje nové objevy jsou 49 days a Sunny Happiness. Ta první je korejská (zatím se nezná počet epizod) a hned po první epizodě mě opravdu nadchla.. Nesnáším čekání na novej díl! Druhá je taiwanská (zatím jsem si nezvykla na ten jazyk) a je celkem dobrá, připomíná mi příběh Popelky. Ale má nekonečných 25 epizod o___O" Podívala jsem se také na My princess a Paradise ranch, ale MP mě nějak neokouzlilo a v prvních tří epizodách jsem přetáčela a přetáčela.. Zkrátka nemyslím si, že se na to dodívám, nebere mě to (samozřejmě na scénky s Kikwangem jsem se koukla předem ). PR je zajímavé dorama, ale.. zase jsem se sekla někde uprostřed.. Geez, takhle to s ničím nedotáhnu.
Poslední dva měsíce mě rodiče se*ou. Rodiče chcou aby ze mě byl dobrý, poctivý a bohatý člověk, (to chce každej dobrej rodič) takže do mě vkládají mnoho nadějí a kontrolují si mě (kluci, škola atd.) Před týdnem na mě táta u televize zařval, ať se jdu učit a vypnu ten krám plnej s*aček co tam dávaj (ehm, dívala jsem se na rybičky~Disney). Řekla jsem mu něco ve smyslu: Shit, je víkend nechte mě bejt! A on mi na to: neodmlouvej. Tak jsem odkráčela do pokoje a přectírala učení. Pak brblal něco mamce, že jsem v pubertě, jsem drzá a chovám se hloupě. Jako všichni puberťáci. A co moje super hodná maminka? Potřebuju momentálně nový boty, nový oblečení.. Zkrátka chcu jít nakupovat a nemám prachy, zeptám se jí na to. Ona mi na to odpoví, že když se neučím a jsem drzá, že nic nebude.. Dobře připouštím, že mi někdy kapička ujede a někdy jsem drzá, ale to jen kvůli nim! Právě kvůli nim! Už mě to nebaví být ta hodná holčička, mám svůj vlastní život, vlastní zájmy.. Dobře, rodiče pracují a vydělávají jen kvůli mě a bráchovi, abychom vůbec přežili, ale.. Někdy to kapánek přehánějí.
Škola, jedno stručný slovo, big shit (dobře tak dvě slova).
Zítra se jdu stříhat, mám se bát nebo radovat? Pozítří je zase škola.. Za týden a něco budou Velikonoce, hurá! :)

Btw. Novej layout, celkem dlouho jsem se s tím patlala a asi ho brzy změním. Zezačátku mi přišel pěknej, ale teď je tak obyčejný, nudný.. .____.

Čau!