December 2010

B+ Again?!

22. december 2010 at 16:29 | Linhee |  I like

Tohle prostě.. :DD LOL já se udusím.. smíchy :DDD
Enjoy it =)))

Bez názvu..

19. december 2010 at 8:56 | Linhee |  Diary
Spongebob ♥

Yahoooo~
Dovolila jsem si dneska napsat článek :) Jelikož nerada píšu dlouhé články a výlevy.. Takže to snad zvládnete číst. ,,Přihlašte se kdo zítra i v úterý půjde do školy..!" *počítá zvedané ruky* ,,Jedna.. Tři.. NIKDO!"
Ach ááno.. Musíte taky zítra do školy? Proč nám nemohli dát volno zatraceně.. Je sice fajn, že v pondělí si dáváme dárky a ten následující děláme nějaké.. vánoční aktivity (?), ale.. i tak by bylo nejlepší válet se doma v posteli =u=
Už asi měsíc sháním kabát! Nikde ho nemají v mé velikosti nebo se mi nelíbí (už nechci mrznout) :"< Sleduju dorama King of Baking, Kim tak goo je to pěkný, ale myslím, že zachvíli nebudu mít nervy.. Všechny telenovely jsou tak napínavý až si ze zoufalství hryžu nehty :DD

Bye bye~

My life look like drama..

11. december 2010 at 10:36 | Linhee |  Diary
Někdy si myslím, že můj život vypadá jako nějaká neštastná telenovela/drama. Je to celý praštěný. Konečně mám ten pocit, že je to ten pravý kluk a BOOOM je to magor... No jo.. Mám ještě desítky let před sebou (teda pokud se nestane nějaká nehoda, která by byla pro mě smrtelná), ale... Řekněte mi proč jsem tak ZOUFALÁ? :DD
Mám pocit jako by se mi každý vyhýbal.. Jako by mě většina nenáviděla (No dobře až na vyjímku což je moje rodina a třída, která se na mě neustále lepí)

Raději zmizím ze scény, jako rakeťáci..

F.cuz Wanna be your love

10. december 2010 at 12:00 | Linhee |  I like
To je také Kawaii.. Nyuuu ~
Oooh, mah luv YeJun ^////^

P.S. Omlouvám se většině, že jim spamuju blog :DD Hledám totiž kamarády.. :))

about » webmiss

9. december 2010 at 14:58 | Linhee

Jméno: Khanh Linh
Přezdívka: Linhee (Liňí)
Datum narození: 7.7.
Národnost: vietnamská
Bydliště: Praha

Vítejte na mém blogu, já jsem Linhee a ráda bych vám o sobě něco řekla.
Tenhle blog je můj osobní a většinou zde najdete články ohledně mé oblíbené skupiny EXO, hlavně o Luhanovi a další.

Narodila jsem se v České republice, kde do teď žiji se svou rodinou. Moji povahu můžete přirovnat ke klidnému ohni, jsem Flegmatik i Melancholik. Jsem tak trochu zvláštní, tichá a někdy nesmělá. Ráda jím, ale jsem hodně vybíravá, ale to jsem ve všem.

Mám ráda módu (fashion list), umění (manga,..) a hudbu (zde si můžete udělat přehled), jsem takový umělecký človíček. Mám ráda jednoduché, roztomilé věci a především miluji moji rodinu, ikdyž ji to moc nedávám najevo. Mezi mé koníčky patří hra na klavír, kreslení, komiksy, filmy a nakupování. Jsem fanynkou korejské klučičí skupiny Exo, blog výhradně zameřen na ně.

Najdete mě také na Twitteru, Bloglovin' a Tumblr. Zeptejte se mě na cokoliv a kdykoliv, nekoušu a jsem kamarádská, hihi.